Jump to content

Yeni Araç

Murat b

Hangi araç  

28 oy

1. 1. Hangi araç

• Mazda 3 otomatik. Fiyat 40.000 TL den başlıyor
      28
    • Kia Ceed otomatik Dizel Fiyat pazarlıkla 38.000 TL den başlıyor
      3
    • hyundai i30 otomatik Dizel Fiyat 43.000 TL den başlıyor
      1
    • Ford Fiesta 1.4 otomatik
      1
    • Seat Leon DSG Dizel 105 Hp 47.000 TL den başlıyor
      3

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 130
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

dün hava alanına 307 ile peşpeşe gittim.biran çok çekici geldi gözüme.motor sesi dizel için gayet normaldi :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Naçizane fikrim.. Mazda3 almayacaksan ve dizel istiyorsan toyotayada bir bak derim Avensiz pahalı olabilir ama Yeni Corolla Mazdayla aynı seviyede diyebilirim. Onun donanımıda gayet güzel ;)

corolla dizel düz vites ve donanımı mazdadan epey az 47700 zorlarsan 1500Tl indirim alıyosun  çokta ucuz bir arç değil
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Mazda 2 verseydik :D  dizel mi bakıyorsunuz?

Bugün siz gider, iyi bir indirimle 2 adet fiesta alır gelirsiniz muhtemelen :D

Bu arada Murat abi, madem mazda3ü satacaksın siteye ilanda gir bence şimdiden. Nakit parayı bastırmak gibisi olmaz, takasta ziyan etmemiş olursun...

benzinli otomatik alıcaz Kadir, maalesef mazda2 de israrcı olamıyorum ford donanım olarak yakınından bile geçmiyor mazda2 nin ama çok daha güzel bir dizaynı var ben teklifte bulundum ama kullanıcının son kararı fiestadan yana :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benzinli otomatik alıcaz Kadir, maalesef mazda2 de israrcı olamıyorum ford donanım olarak yakınından bile geçmiyor mazda2 nin ama çok daha güzel bir dizaynı var ben teklifte bulundum ama kullanıcının son kararı fiestadan yana :D

İkisi aynı araba sayılır zaten, ne istiyorsa onu al kılıbık Bülo...:D Ama ben olsam Mazda 2 alırdım, hiç sorunsuz gidiyor iki senedir...

Otomatik ayna var mı mesela Fiesta'da?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

Benim gibi  kullanıcının kararına bırakırsan , Tüm sorunlarıyla sen uğraşmak zorunda kalırsın ama :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

İkisi aynı araba sayılır zaten, ne istiyorsa onu al kılıbık Bülo...:D Ama ben olsam Mazda 2 alırdım, hiç sorunsuz gidiyor iki senedir...

Otomatik ayna var mı mesela Fiesta'da?

var var  daşfırın erkeği rol modelim :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet bugün Bülent ve Sevil'le biraz araba baktık.Sevil hayırlısıyla bir Fiesta sahibi olacak.

Bana gelince şıklar 2 arabaya indi.Mazda 3 ve Kia Ceed.Full Kia Ceed 42.000 mazda 3 touring 39.500 TL.Tahminen iş resmileşinceye kadar 500 Lira kadar dagha düşer.Her ikisinin kendilerine göre  artı ve eksileri var.Mazda 3 alırsam aynı motor ve şanzumanın yeni görünümlü kasasından almış olucam.Gönlüm Mazda'dan yana olsada mantığım Kia diyor.En yakın sürede karar vericem.

Kadirin dediği gibi Mazda 3'ü satmaya başlasam iyi olur.Almak isteyen mesaj atabilir.Yakında ayrı bir konu açarım.Arabada mutelif boyalar var.Malum İstanbulda yaşıyorum.Üstünde çiziklerde var.Tamponlar boya ister.Ben artık vaz geçtim boyatmaktan.Boyatıyorum,haftası gelmeden yine sürtüyorlar.Fakat bence araba en önemli şey motor ve şanzuman.Bakımları eksiksiz yapıldı.Hatta beni bilenler bilir.Ben arabayı 7000 km de bir bakıma sokarım.Arabayı sormak isteyenler Evo'dan servis şefi Cem'e sorabilir.Arabayı zaten 0 olarak ondan aldım.

Bu arada araba comfort otomatik.Fiyatı yazmadım çünkü sıcağı sıcağına yazıyorum .Aklımda şimdilik bir fiyat yok.Ciddi alıcılarla bir şekilde anlaşırız.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim bacanakta dynamic satıyor şimdi, sende açarsın konuyu isteyenler olursa seçenek sunarız :tey:

Abi bence mazda alırsan kesinlikle sunrooflu falan olsun. yani en üstü olsun ki  sadece kasası değil, donanımıda çok ciddi değişmiş bir araba" izlenimi versin sana psikolojik olarak.

Dediğim gibi Hyundaiye dönecek olursan, dip fiyatını alıp beni haberdar et, belki 3-5 daha kırarız..

Benim yerime şimdiden bir fiyat al.İki iş yapmayalım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Honda Civic HB 1.4 otomatik. Sıfırını 44'e veriyorlar. Yakıt tüketimi de şehiriçi 7.7 civarında. Hele bir de kırmızısı var ki sormayın...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yeni astra 1.3 dizel tercih ederdim. Bende değiştirmeyi düşünüyorum bu hafta gittim inceledim çok beğendim.

galeriye sordum benimkini kaça sayarsınız diye 27 dedi, höt dedim 30 yaptı, .çıktım :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

• Yeni Oluştur...