Jump to content

90-94 323 Klima Taktırmak Hakkında

ekanal
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

UYgulatan çok kişi var bildiğim kadarıyla , zaten parçaları anca çıkma taım olarak alabiliyosunuz vede tüm ekipman üzerinde oluyor orjinailnde de olduğu için uyumsuzluk yaşanmıyor, bütçen varsa alıp taktırabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 yıl sonra ...

Tahmini 3-4 bin arası malolur. Çok işçiliği var. En mantıklısı hazır klimalısını bulmak. O modelde biraz zor. Eğer hazır klimalı kazalısını bulabilirseniz  veya yurtdışında klimalı versiyonların modellerini bulabilir parçacıya söylerseniz sök tak çok kolay olur. işçilik maliyeti düşer. Bir ihtimal daha bu araçların çoğu parçası başka modellerle ortaktır. Araştırıp en ucuz muadil parçayı alıp maliyeti düşürmek lazım. Aracınızı seviyorsanız yatırabilirsiniz ama çok mantıklı bir iş değil ;) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra ...

arkadaşlar merhaba bu araçlar yurda ithal edildiğinde klima yerleri var sadece klima kutuları ve pompası yok o tarihlerde klima olunca gümrük vergisi ve ötv farkı alıyorlardı ithal eden firmada klimasız getirdi bir çoğunu benim aracım klimalı ve aktif kullanıyorum klima için sağ ön göğsün altına klima kutusu koymuş sağdan sıralarsak fan kutusu klima kutusu ve ısıtıcı kutusu olmayanlarda bir tek klima kutusu ve pompası boruları yok tesisatına kadar var olduğunu biliyorum  

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...