Jump to content

Mazda2 ye bakım yaptıranlar

koray25e
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

zaten tofaş tamircisine götüğrüyorum. ama o normal bakımları yapıyo.belki benim ve onun bilmediği bakımlar vardır. herkesin bir branşı var.onun anlamadığı noktalarda vardır.hiç olmazsa servis kitabım olsa o çözümlerin bir çogunu o kitapçıktan çözerim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

zaten tofaş tamircisine götüğrüyorum. ama o normal bakımları yapıyo.belki benim ve onun bilmediği bakımlar vardır. herkesin bir branşı var.onun anlamadığı noktalarda vardır.hiç olmazsa servis kitabım olsa o çözümlerin bir çogunu o kitapçıktan çözerim.

kitapçıgı aramamın bir cok nedeni var sadece bakım degil.aracta ne ne işe yarıyo onu bile bilmiyorum bir kısmını.

örnek akünün altında vites kolu gibi saga sola itince haraket eden bir kol var o ne mesela. göstergelerinde ne işe yaradıgını bilmiyordum. onları zamanla çözdüm. daha bi çok şey var bakacagım kitapta

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 10 ay sonra ...

selam 1 ay önce ankarada dolu yagısından arac mahvoldu garantili dolu hasarı yapan varmı yada mazda servis yapıyormu bilen arkadaslar beni aydınlatırsa sevinirim kasko yok ve arac harita gibi oldu.arac mazda 2 ve masraflı olurmu. konu acmayı bilmediğim için buraya yazdım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...