Jump to content

2011 Motorlu Taşıt Vergileri

Burak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 91
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

16

• Gökhan

13

• S.Halilduru

13

• Xman

13

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• 2 hafta sonra ...

MTV'de süre uzatıldı

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV), ikinci taksidinin son ödeme günü olan 31 Temmuz'un hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle ödeme süresi 3 Ağustos 2011 Çarşamba günü sona erecek. Gelir İdaresi Başkanlığı'ndan konuyla ilgili yapılan açıklamada "Vergi dairelerinde meydana gelmesi muhtemel sıkışıklığın önlenmesi amacıyla; Ankara, İstanbul, İzmir, Adana ve Bursa il merkezleri 30 Temmuz 2011 cumartesi günü saat 17.00'ye kadar açık bulundurulacaktır" dendi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Colt'a 152

Kayınpederin Vaneoya 218 ödedim geçen gün. Bankasya 3 taksit tercih ettim, 5 olanlar uzadıkça uzuyor. Bankasya'da tatil matil ıvır zıvır bir şeyler veriyordu sanırım...

Mazda 3 te veriyorlarsa ben Bank Asya ya geçicem :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

Haklısın Abi. Ben Ziebart'ı hem bu kampanyadan dolayı hem de önceden deneyip de memnun olduğum için tercih etmeyi düşünüyorum. 2003 senesinde Ford Fiesta vardı bende. Şirket aracıydı ve benim kullanımıma tahsis edildi. Araç leş gibiydi. Ziebart'a götürdüm ve araç ilk günkü gibi olmuştu. Açıkçası ben çok memnunum Ziebart'tan. Ha fiyat elbette daha düşük olabilir, o kullanılan malzemeye bakarsak. Ama işin içine işçilik ve teknik bilgi girdiği için o fiyatlar çok da uçuk değil.

Açıkcası ben de memnunum ziebart tan. hem istediğim gibi yapıyorlar hem de çok profesyoneller. Garantili de çalıştıkları için değer diyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...