Jump to content

Mazda3 120Bin Bakımı

joys_eftelya
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Yarın bi görüşiyim servisle ama 3-5 güne dolar 1000 km 1 aylık aracın nesine bakacaklar :) öyle bir bakar gönderirler sanırım, 1 ayda bişey değişmez araçta, o nedenlede ücret almıyorlardır zaten.

ne çabuk 1000 e geldin yahu.  :)

ben daha 150 km deyim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hocam 1000 bakımı diye birşey yok :) o 10bin bakımı ,karışıklık oldu galiba. ücretsiz değil ayrıca..

1000 de sadece bi göz atma olabilir, bakım denmez . ben 1000 de götürmedim 12bin de bakıma gittim. yağ değişiyor, balata sprey ,hava filtresi temizlendi 160lira mı öyle bişeyler tuttu

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda da 1000 km bakımı diye bir bakım yok. Ama servis kendi insiyatifinde 1000 km gelin yağınızı değiştirelim kontrollerinizi yapalım diyebilir ve bu şekilde yapan servisler de var.

Normal bakım aralığı 10000 km veya 6 ayda bir. (Hangisi önce dolarsa) Ayrıca tüm servis hizmetleri ücretlidir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracımı satın aldığım bayii 1000 km de gelmemi istedi.

Gözle bakımmı yapacaksınız dedim.

Hayır genel bir kontrol yapılacak,öyle gözle bakım filan değil dedi.

Sonrada bu ilk bakımın ücretsiz olduğunu söyledi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sen bi git bakalım, bizede bilgi verirsen seviniriz. Ben haziran başında gidecem inş 6 ay bakımına zaten bakımdan 3-5 gün sonrada Datça'ya doğru yola çıkarız, iyi denk geliyor bakım tarihi :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sen bi git bakalım, bizede bilgi verirsen seviniriz. Ben haziran başında gidecem inş 6 ay bakımına zaten bakımdan 3-5 gün sonrada Datça'ya doğru yola çıkarız, iyi denk geliyor bakım tarihi :)

Bakalım neler yapacaklar gidince.

Aynen yazarım buraya.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bakalım neler yapacaklar gidince.

Aynen yazarım buraya.

madem çağırmışlar, gitmenizde fayda var. bakımın zararı olmaz. yaptırın derim.

yapılacak işlemler de yağ değişimi, hava filtresi temizliği ve aracın kontrolü olur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...