Jump to content

Multimedya Önerileriniz (2010 ve Üstü)

Xman
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest edarguner

Adama mesaj gönderdim ebayda fiyatlar 600 liraya denk geliyor, sizin fiyat çok yüksek diye, git ebaydan al o zaman diye cevap yazmış :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Adama mesaj gönderdim ebayda fiyatlar 600 liraya denk geliyor, sizin fiyat çok yüksek diye, git ebaydan al o zaman diye cevap yazmış :(

Ben olsam ebaydan alırım. kredi kartınız varsa ebaydan alışveriş yapmak çok kolay. Gümrükte takılsa bile %20 civarında vergi verip alırsınız.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi bunların hepsi kazık yaa.. Getirdiğim ürünü görünce bana hak vereceksiniz.. ;)

Gizemli user mode: ON

Bekliyorum Yunus..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Haklı :D Riske edilmiş bir 600 TL var ortada :) Bırak farklı ürün gelmesini hiç gelmeme ihtimali bile mevcut. Bugünlerde gümrüklerde durum karışık..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

Haklı :D Riske edilmiş bir 600 TL var ortada :) Bırak farklı ürün gelmesini hiç gelmeme ihtimali bile mevcut. Bugünlerde gümrüklerde durum karışık..

Bide fatura kesiyor sa durum daha da farklı. Ben 600+kargo vermem bu tip bir üründe. 1350'yede görmüştüm 2 yıl garanti ve montajla onu alırdım. Zaten Mazda 3 veya 6 alırsam kesin yaptıracam Multimedya süper bişi gerçekten.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Adam elindeki malı satıyor Burak :) Gümrük falan mazi olmuş, ayrıca Ebay'deki bana 600'e satıyorsa 300-350 ye alıyordur, bu adamda o fiyatlara alıyordur tahminim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

Kia Sorentoya takmıştı arkadaş inceldim hasta oldum. Bence bu cihazları çinde tek bir fabrika üretiyor Windows Ce koymuşlar içine ve diğer markalar için olanlar ile malzeme aynı sanırım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

günaydın bende yeni taktırdım mazda3 üme.Erzurum serviste taktırdıöm.Necvox marka ve çooook şık durdu göğüste.En kısa zamanda resimlerini mazda kardeşliği ile paylaşacağım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Yok Ahmet Abi, yatmadı. Ama burdan havalimanı gümrük memurlarını ve gümrük müdürlerini sevgiyle selamlıyorum.. Bi cihaz 10 gün muayene için bekletilir mi?

bekletilir, bekletilir.  herkesi içeri aldılar bakacak kimse yok :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kimsenin günahını almak istemem Kadir ama içlerinde namuslu olanları barındırmazlar zaten.

ist gümrük müdürü gözaltına alındığında eşimin çalıştığı gümrük şirketine erenköy gümrük müdürü geldi evraklar üzerinde böyle böyle yapacaksınız diye talimat verdi. yani hala bir yolunu buluyorlar. ne paralar dönüyor bir bilseniz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...