Jump to content
oldcity26

Jant Bulamıyorum

Tavsiye Edilen Mesajlar

domestos

abi sen senin kuzunun şöyle bir fotoğrafını koymadınki anlayalım :)şaka bir yana kafama yattı mesaj attım bakalım lastik hariç gibi söylüyor sanki ilanda  ;)

Fiyat gerçekten çok iyi, lastik hariç olsa da çok iyi lastik dahilse bedava gibi... Tabi jantlarda sıkıntı yoksa...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
hakanemre23

Mazda 626'ya böyle bir jant düşünenler için Jantların araba nasıl durduğunu görebilir. Resim photoshopludur. (Ben beğenmedim)

post-10147-141695299567_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
domestos

Mazda 626'ya böyle bir jant düşünenler için Jantların araba nasıl durduğunu görebilir. Resim photoshopludur. (Ben beğenmedim)

Bence düz olsa daha hoş olur... Bu yüzden fan modeli hoşuma gitmemişti teee ilk baştan...  :fiuw:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
hakanemre23

Bence düz olsa daha hoş olur... Bu yüzden fan modeli hoşuma gitmemişti teee ilk baştan...  :fiuw:

Bu jantlar HB arabalara gidiyoda, uzun kasalı arabalara gitmiyor abi. Bugün birkaç jant daha deneyeceğim bakalım. İlk gösterdiğim fan modeli hala aklımda, takayımda arabayı havandırsın  :)  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Zileli

Arkadaşlar bende Eskişehir deyim dusunen olursa 114.3*5 205.55.16 ölçülerinde uygun verilecek takasda olabilir

IMG_20161118_124641.jpg

IMG_20151007_182008.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Rıdvan

Merhaba. Bende yeni 98 626 aldım ama kapaklı jantları gözüme batıyor. Bunların orjinal çelik jantını bulabilir miyiz 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.