Jump to content

Emniyet Kemeri Uyarı Sesi Hakkında

olker444
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Benimkinde de ağırlık sensörü var ben kemer ucu taktım kemer pek kullanmadığım için bide uzun mesafe sürmediğim için aracı..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

20 km/h süratin altında kemer ikazı devreye girmez. O ikaz far ikazı olabilir mi?

Far ikaz sesi sadece kapı açıkken öter kapı kapalıyken far uyarı sesi çalışmaz, 90 model 323 den itibaren bu özellik kullanılmaya başlandı
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Dr. House da hastalık teşhisi sahneleri gibi oldu, asistanlarıyla beraber beyin fırtınası yapıyor sanki :D herkesten bi fikir geliyor ordan başka biri gelip onu çürütüyor veya destekliyor :D

Forumun böyle aktif olması gerçekten acayip hoşuma gidiyor ya  :nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

20kms altındayken kemer sesli ikazı çalmaz. sadece ışık yanar. 20kms in üstüne çıkınca ses çalmaya başlar. sonra dursanız bile kemer takmadıkca öter, öter...

yola çıktınız, kemer taktınız. 20kms in altına düşmeden kemeri çıkartır, sonrar durur ve motoru stop etmeden inerseniz ötmeye devam eder. (sürücü tarafı için)

aynı şey yolcu tarafında olursa yolcu inince susar.

siz durduktan sonra kemeri çıkartın, araçta kalanları delirtmesin kemer ikazı. gelince tekrar takın, yürüyün ötmesin...

20kms e kadar çalışmamasının esası manevra esnasında takmak zorunda kalınmasın diye. ancak siz siz olun her zaman kemer takın...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yanıtlar için herkese teşekkür ederim. Evet durduktan sonra kemeri çıkartınca kemer ikaz sesi vermiyor. Ben demekki aracım durmadan çıkartıyordum. Sayenizde öğrendim. Çok sağolun. Zaten okkko çok açıklayıcı bir şekilde bilgileri vermiş. Ayrıyetten özel teşekkür.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...