Jump to content

Yeni Diş Yapılan Anahtara, İmmobilizer Programlama...

agahs
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

21.06.2017 at 09:16, Karsiyakaliozi :

Konuyu hortlatmış oluyorum ama :) mazda 3 için sustalı anahtar yaptırdık immo tamam  araba çalışıyor ancak uzaktan kumanda çalışmıyor kodlama v.s denedik olmadı sıkıntı ne olabilir araç 2012 model kumandalı tek orjinal anahtarı var 2. anahtar kumandasız eski tip   .

Sorunu nasıl çözdünüz acaba ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba çözemedik servis bilgisayarından bağlayıp 2. anahtarı da tanıtırız diye düşündük servis beceremedi öyle kaldı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Karsiyakaliozi :

Merhaba çözemedik servis bilgisayarından bağlayıp 2. anahtarı da tanıtırız diye düşündük servis beceremedi öyle kaldı.

Bu anahtar neden bu kadar problem oldu anlamadım.Yaptıracak yer bulamıyorum. koca Ankara da bi mazda anahtarcısı bulamadım sorunumu çözecek.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda anahtarcısı derken y.servis dışında yerleri kastediyorsan onlar halledemeyebilir cunku yeni immo ve remote tanıtımın belli bir prosedürü var onu bilmiyor olabilirler. Ayrıca ECU'da en cok 2+1 anahtar limiti var 2 tam anahtar, 1 sadece immo içeren anahtar şeklinde.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

05.06.2018 at 23:49, Revivo73 :

Mazda anahtarcısı derken y.servis dışında yerleri kastediyorsan onlar halledemeyebilir cunku yeni immo ve remote tanıtımın belli bir prosedürü var onu bilmiyor olabilirler. Ayrıca ECU'da en cok 2+1 anahtar limiti var 2 tam anahtar, 1 sadece immo içeren anahtar şeklinde.

Pazartesi herter e gideceğim ama nasıl bir servis hiçbir fikrim yok.Umarım 1 - 2 gün sonra gel al demezler,en sevmediğim şey,zaten bırakmam da 🤨 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

On 6/10/2018 at 10:12 AM, MayLife said:

Pazartesi herter e gideceğim ama nasıl bir servis hiçbir fikrim yok.Umarım 1 - 2 gün sonra gel al demezler,en sevmediğim şey,zaten bırakmam da 🤨 

RX-8 anahtarı yaptırmak için güvenli bir yer arıyorsan Bursa'daki İnallar'ı tavsiye edebilirim. Orada aracı bıraksan dahi hiçbir sorun olmaz. Benim aracın önceki sahibi 2. anahtarı (immo+remote) İnallarda yaptırmış. Cok temiz ve sorunsuz çalışıyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

14.06.2018 at 23:57, Revivo73 :

RX-8 anahtarı yaptırmak için güvenli bir yer arıyorsan Bursa'daki İnallar'ı tavsiye edebilirim. Orada aracı bıraksan dahi hiçbir sorun olmaz. Benim aracın önceki sahibi 2. anahtarı (immo+remote) İnallarda yaptırmış. Cok temiz ve sorunsuz çalışıyorlar.

Ankara da yaptırmam gerekiyor.Bu hafta görüşmeye gideceğimi,daha önce buraya gidenler,memnun kalanlar var mı? biraz bilgi alsam içim rahatlayacaktım.Ama bu aralar mı desem yoksa ben aracı yeni aldığım için mi fark ediyorum  bilmiyorum ama rx8 konusu çok pasif gibi ve bu durum beni çok üzüyor.Çok az kişi mi kaldık yoksa kimse tenezzül edip yazmıyor mu?veya da gerçeten yoğunluktan mı bilemiyorum.Birkaç kişi var elinden geldiğince ayrıntılı cevap verip,elinden geldiği kadar yardımcı oluyor.Çok teşekkür ediyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

8 hours ago, MayLife said:

Ankara da yaptırmam gerekiyor.Bu hafta görüşmeye gideceğimi,daha önce buraya gidenler,memnun kalanlar var mı? biraz bilgi alsam içim rahatlayacaktım.Ama bu aralar mı desem yoksa ben aracı yeni aldığım için mi fark ediyorum  bilmiyorum ama rx8 konusu çok pasif gibi ve bu durum beni çok üzüyor.Çok az kişi mi kaldık yoksa kimse tenezzül edip yazmıyor mu?veya da gerçeten yoğunluktan mı bilemiyorum.Birkaç kişi var elinden geldiğince ayrıntılı cevap verip,elinden geldiği kadar yardımcı oluyor.Çok teşekkür ediyorum.

Forum siteleri çeşitli açılardan sorunlu. Bu forumda bir kişi bana hakaret edip beni aşağıladı, kişiyi sikayet edip mesajının kaldırılmasını istedim fakat kaldırılmadı, hala daha duruyor mesajı. Benzer sorun başka forumlarda da var. Dolayısıyla forum sitelerine öylesine uğramaya başladım.

https://chat.status.im

gibi yeni nesil sohbet ortamları var.Şimdi orada açtığım 'Spor' başlıklı odaya gelebilirsin site linki

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...