Jump to content

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

aadrty

2010 mazda 3 fiyat karmaşası!

Tavsiye Edilen Mesajlar

aadrty

Sevgili dostlar,

2010 metalik beyaz,otomatik impresive bir sedanım var 12.000 de,kazasız,boyasız,sorunsuz lakin nete bakıyorum acayip acayip rakamlar var satmak istiyordum lakin bakımını yapmadan ilan vermek istemedim şimdi bakımınıda yaptırdım ilan vereceğim ama ne fiyat yazmak gerektiğini bilemedim size danışmak istedim? malum ankarada pek satılık mazda3 yok fiyat karşılaştırması yapamıyorum :kafa:

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Belash

4-5 Mayıs'a dek aracınızın sıfırı 44 Bin TL idi. Mert'in sattığı dönemlerde o zamana denk gelir. Maalesef ki 35-36 bin liraya belki müşterisini bulur, belki de bulmaz.

Bir de sattıktan sonra bulamazsınız eşdeğerini. Kendimden biliyorum :) En son bulamayınca gittim Mitsubishi aldım da, nerde Mazda'nın kullanımı nerde bu...

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Mert

Kullanın bence, çok elzem birşey olmazsa satmayın aracınızı. Nette yazan fiyatlara da takılmayın gerçekten abartıyorlar. Mazdanızı alın galerilere gidin ordan bir gün pazara götürün ben bunları yaptım ve üç aşağı beş yukarı piyasada kaça satılacağını gördüm.

Benzinli olması ve gereken ilgiyi görmediği için fiyatlar maalesef bu şekilde.. Mazdacı adam kendi aracının kıymetini bildiği için satmaya kalktığında içi acıyor.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Mazda_Ozan

kadir abi 33 diyerek gösterdiğin rakam istisnai bir durum ben 2009 impressive i bir otomotivci olarak nakit paraya kar amaçlı alırım.. hemen şimdi kaporasını bile yollarım..

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
aadrty

Arkadaşlar 37.500 anlaştığım aracı bir lastiğimde yarık çıkması sonucunda 37.250 bırakarak sattım buradaki arkadaşlardan biri alsın isterdim ama nasip değilmiş saygılar...

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
aadrty

Sevgli Yönetici arkadaşlar bu konuyu silmez ise araçlarımızın ederi belli olur kimse aracını ölü fiyata vermesin mazdalar çok güzel araçlar bu konu ile  az çok piyasa fiyatını bulmuş oluruz , Ayrıca dün Mazda servisinde iken bir arkadaşım için sıfır mazda 3 Sedan impresive At için 43.500 Fiyat aldık internetteki 2.El ilanlar evlere şenlik zaten sıfır almayı düşünenler için bu fiyatı zorlayın bayi ismi vermiyorum çünkü etik olmuyor burda başka bayilerde var siz araştırıp bulun lütfen benden söylemesi...

Edit: Yeterli zaman geçmesi ve ilan sahibinin güncellememesi nedeniyle bu ilan kilitlenmiştir.

İlgili Moderatöre yapılacak başvuru sonrası ilan aktif edilecektir.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...