Jump to content
Onur7

Mazda RX-8 Ateşleme Bobini

Tavsiye Edilen Mesajlar

Onur7

Slm arkadaslar. İçinden cıkamadgm bir durumu sizinle paylaşmak istedm belki yardımcı olabilecek vardr aranızda :(. Bundan 1 ay evvel aracımın motor ışıgı yandı bilgisayara bağlayıp baktk. Sorun ateşleme bobininden gösteriyor.. Aracımın üzerinde mevcut olan 4 bobinden 3 unu daha once yenilemiştm. Kalan sonuncununda boZulmasını bekliyordm nitekim bozuldu. Yenisi aldım araca taktık ancak yine hata vermeye devam etti. Bozuk olabilir dedik yenisi aldık taktk yine aynı sorun ustune 3 kez yine gidip değiştirdik.. Yine olmuyor yine olmuyor. Daha once değişmiş olduğum bpbinlerde boyle bir sorun hc yasamadım problemim nedir acaba yardımcı olabilecek fikri olan varsa lutfen benimle paylaşsn malesef işin içinden cıkamıyorum..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Revivo73

Diğer 3'ünden herhangi biri bozulmuş olmasın? her birini tek tek kontrol ettir. Onların belli bir kontrol yöntemi var.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...