Jump to content

Mazda 3 90.yıl Aynaların Altına Led Takılırmı?

Srkn
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşımın bir tanesi bugün 2011 citroen c4'e 55.000 lira vererek hayatının en büyük hatasını yaptı.Citroen ile 55.000 lirayı yanyana düşünemiyorum aman allahım neyse konumuza gelelim.Aracında sağ sol aynalarının altında ufak lambalar vardı o kadar hoşuma gittiki anlatamam,bende yaptırabilirmiyim acaba olursa led'mi normal'mi olur ne kadar çıkar zahmetlimidir yaptırması vs vs bilen yaşıtlarım abilerim bir el atıverin bakeeem :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Derdinin dermanı geldi Serkan Abi. Gunduz farı diye gecen on tampona takılan ledden alıcaz 1 set. Aynaları havya ile uygun miktarda eritip torpuleyip icine oturtucaz, biraz kablo 2 role ile parklara baglarız.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Derdinin dermanı geldi Serkan Abi. Gunduz farı diye gecen on tampona takılan ledden alıcaz 1 set. Aynaları havya ile uygun miktarda eritip torpuleyip icine oturtucaz, biraz kablo 2 role ile parklara baglarız.

Vay ibo naber?Nedir o gündüz farı dediğin fotosu varmı orijinal parçamı servistenmi alıcaz?Aslında yapan arkadaşlar yokmu yaw foto gönderseler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

iyilik abi nolsun, mobildeyim simdi pc basına gecınce resim eklerım, servıs degıl abı dısarıda satılan aksesuar bu sonradan takıyorlar, audi park lambası gibi buyuk ledler var ıcınde, yapan yok dıye biliyorum. custom olucak el yapımı yanı. Yada garantı dısı kalmasın dıye aynaları yaparız tesısatı servıs ceker. Hadı yıne ıyısın ılk olucaksın Abi >:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eyvallah ibo sağol zaten biliyorsun ilklerin adamıyım  ;D bugün eklermisin fotoları?Birde bu olayı kapı kollarının içinede yapabiliyormuyuz dış tarafın 4 tanesinede.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi sen buraya c4 yada baska aracların ornek resmını yukleyekoy bende ona gore uygun led arastırayım. Kapılar icin bilemiyorum ama onun icin kapı kolunu sokup ıcıne kablo deligi acmak gerekebılır. Baglantıyıda kapı otomatıgıne yada neyle beraber calısmasını ıstersen ona baglarız o sekılde aktıf olur ama yapılamıcak seyler degıl, boyaya bile ihtiyac duymadan montajlarını yapar tesisatı servise bırakırız, ufak tefek seylere garantı dısı bırakmayalım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eyvallah ibo sağol zaten biliyorsun ilklerin adamıyım  ;D bugün eklermisin fotoları?Birde bu olayı kapı kollarının içinede yapabiliyormuyuz dış tarafın 4 tanesinede.

Ben buna bakmıştım bmw'lerinki gibi yapmak için ama kapı kollarının alt tarafında ki kavis gözüme fazla gözüktü. bmw'lerde kapı kolunun alt kısmı daha düz olduğu için ledler yandığı zaman ledin kendisi gözükmüyor sadece kapıya vuran beyaz ışık görünüyor ve çok da güzel oluyor. Ama bizimkilerde taktığımızda montajı içeriye bakacak şekilde yapsak da ledler yandığında çok sırıtır diye düşünüyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sonucta yapıstırma serıt ledden olucak ama tabıı kapının durumunu bende bılmıyordum. Arac hakkında bılgı sahıbı sızlersınız :) Ben projeyı cıkarır montaj yaparım yada montaj yontemı uretırım/uydururum :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayır ibo yanlış anlamışsın aynanın altında kalan yerde demir 50 kuruş şeklinde lambalar oluyor kumandadan kapıları açıp kapattıkça onlarda belli bir süre yanıyor.Bmw nin kapı kollarındaki lambaların tarzında.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayır ibo yanlış anlamışsın aynanın altında kalan yerde demir 50 kuruş şeklinde lambalar oluyor kumandadan kapıları açıp kapattıkça onlarda belli bir süre yanıyor.Bmw nin kapı kollarındaki lambaların tarzında.

Bunu mu diyorsun Serkan ?  :)

citroen-c4-2011.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Olmayacak bisey degil, ama vebce serit led yerine high power ledlerin tek olanlari var onlarin kucuklerinden kapi koluna gomulu sekilde yapilirsa hem gomulu oldugu icin acisal olarak kapiya bakacak sekilde ayarlabilir ve ledler yandiginda daha guzel bir goruntu olur, hem de uzeri kapali ve gomme oldugu icin (iceridende silikon cekilir)yikama esnasinda su kacip bozulma ihtimali olmaz...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

image_4.jpg

Bu ledden değil mi Onur Abi ?

door_handle_led.jpg

Sizin kapılar böyle olsa iş kolay da

[img width=560 height=420]http://www.e90post.com/forums/attachment.php?attachmentid=2156&stc=1&d=1117152019

Fikir olması açısından 1-2 örnek yükledim

Evet ibo aynen bmw deki gibi kapıarıda yapabilirsek çok güzel olur tabi ben bugün evo cem abiyle bir konuşayım acaba ne diyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet ibo aynen bmw deki gibi kapıarıda yapabilirsek çok güzel olur tabi ben bugün evo cem abiyle bir konuşayım acaba ne diyor.

Tamam Abi sen bi konuş haberleşiriz burdan :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...