Jump to content

Çamurluk

CaRaBeeN
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Uygulamada görüntü olarak kötü duruyor biliyorum ama yollarımız yol değilki..guzuları yıkadıktan sonra karşına mutlaka sulu çamurlu bi yer geliyor ve içinden geçiyorsun ister istemez (yolumu değiştirdiğim ve aşırı yavaş geçtiğim oluyor) sonuçta lastiklerden sıçrayan sular önde ve arkada iz bırakıyor..

önlemenin yolu şu :

04_M3_FrontSplashGuardsB.gif

attachment.php?attachmentid=101538

ne düşünüyorsunuz?birde bu mereti de yurtdışından getirmesek te buralardan bulsak?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ilk foto orjinal malzeme..diğer foto aftermarket uygulama..

bu arada orjinal olarak bu mud guards`tan sadece sedan için çıkartıyor mazda..hb için yok  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yeni gelen makyajlılarda vardı sanki ya da daha önceden serviste de satılıyordu ordan hatırlıyorum sanki bunları :(_ ama hiç hosuma gitmiyor :nea:_sport arka tamponu takmadan önce cok şikayetciydim çamurlar bazen plakalıga kadar cıkıyordu ama şimdi biraz daha rahatım_görüntüyü bozmasında çamur falan önemli degil benim için araba yagmurdan yagmura yıkanıyor zaten :D_

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

eskiden şahinlere takıyolardı bundan hatta bizim kartalda bile vardı ustam yanlış anlama sakın beğenmememdeki nedeni anlatmaya çalışıyorum :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yok valla Burak Abi, mesela abim bizim arabalarda mıcır veya topraktan geçince mıcırın/toprağın davlumbazlara çarpma sesinin çok geldiğinden şikayetçidir, ben de tam aksine çok seviyorum o sesi, 50'yle giderken bile sanki 170'le gidiyomuş gibi bi hava yaratıyo...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Abı nıye ya öle deme senın guzu çok büyük bir kasaya sahip değil ki bence kalkışları falan kotu değildir. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...