Jump to content

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

okkko

Araçların çeşitli yerlerindeki sticker-etiketler...

Tavsiye Edilen Mesajlar

okkko

Yine bir ilk!... Sadece BİZDE!...

Arkadaşlar...

Mazda araçların ön panelindeki fan ve klima etiketlerini, kaput içindeki kayış ve diğer etiketleri, kapı içlerindeki beyaz ve sarı olabilen dikkat (warning) ve lastik basınç etiketleri, bazı modellerdeki torpidodaki, güneşlik içindeki, stepne üzerindeki vs. araçta bulunan şase numarası etiketleri hariç tüm yapıştırma ve etiketleri temin edebiliyoruz...

Ne işe yarar?

Aracınızın paneli değiştiğinde veya herhangi bir yeri boyandığında kaputu açtığınızda birşeylerin eksikliğini hissetmemenizi sağlar. Yandan boyalı tüm araçların kapılarının kabak gibi bomboş kalmasını engeller. Şahsen beni araca inip binerken oradaki etiketi görememek rahatsız ediyor.

*ÖNEMLİ NOT:Bu etiketler, potansiyel alıcıları yanıltmak gayesiyle satılmamaktadır. Boyalı araç, boyalıdır. Ancak boyanan yerde etiketin duruyor olması araca gösterilen özenin göstergesidir. Sadece aracına özen gösteren ve gerçekten birşeyler orjinal olsun isteyenlerin talebi doğrultusunda satışa sunulmuştur.

Taleplerinizi ve bilgi taleplerinizi detaylı bir anlatım ve hatta mümükünse eski bir fotoğrafıyla birlikte aşağıdaki mail adresimden yapabilirsiniz.

okan.goren@gorenotomotiv.com.tr

Bilginize...

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Fotifoti

Güzelmiş okan'cım :) 626 için düşünebilirim . Öncelikli sorunlarım hallolduktan sonra :)

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×