Jump to content

Araçların çeşitli yerlerindeki sticker-etiketler...


okkko

Tavsiye Edilen Mesajlar

Yine bir ilk!... Sadece BİZDE!...

Arkadaşlar...

Mazda araçların ön panelindeki fan ve klima etiketlerini, kaput içindeki kayış ve diğer etiketleri, kapı içlerindeki beyaz ve sarı olabilen dikkat (warning) ve lastik basınç etiketleri, bazı modellerdeki torpidodaki, güneşlik içindeki, stepne üzerindeki vs. araçta bulunan şase numarası etiketleri hariç tüm yapıştırma ve etiketleri temin edebiliyoruz...

Ne işe yarar?

Aracınızın paneli değiştiğinde veya herhangi bir yeri boyandığında kaputu açtığınızda birşeylerin eksikliğini hissetmemenizi sağlar. Yandan boyalı tüm araçların kapılarının kabak gibi bomboş kalmasını engeller. Şahsen beni araca inip binerken oradaki etiketi görememek rahatsız ediyor.

*ÖNEMLİ NOT:Bu etiketler, potansiyel alıcıları yanıltmak gayesiyle satılmamaktadır. Boyalı araç, boyalıdır. Ancak boyanan yerde etiketin duruyor olması araca gösterilen özenin göstergesidir. Sadece aracına özen gösteren ve gerçekten birşeyler orjinal olsun isteyenlerin talebi doğrultusunda satışa sunulmuştur.

Taleplerinizi ve bilgi taleplerinizi detaylı bir anlatım ve hatta mümükünse eski bir fotoğrafıyla birlikte aşağıdaki mail adresimden yapabilirsiniz.

okan.goren@gorenotomotiv.com.tr

Bilginize...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
×
×
  • Yeni Oluştur...