Jump to content
Efebey

VW Up’ın dört kapılı versiyonunu duyurdu .

Tavsiye Edilen Mesajlar

Efebey

Otomobil Mart ayında Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak.

4yhcbn77.jpg

Up’ın ön satışları Almanya’da Mart ayında başlayacak. VW aracın diğer Avrupa ülkelerinde yılın üçüncü çeyreğinde piyasaya sürüleceğini belirtti.

Dört kapılı Up Almanya’da 10.325 avroya, iki kapılı versiyona göre 475 avro pahalıya satılacak.

VW ayrıca dört kapılı Up’ın iki kapılı modelle aynı motor seçeneklerine, aynı donanım seviyelerine ve aynı boyutlara sahip olduğunu, ama arka kapılarının yolculara daha kolay erişim sağladığını söyledi.

iki kapılı versiyonda olduğu gibi dört kapılı Up’ta da 60 veya 75 bg üreten iki 1,0 litrelik benzinli motor seçeneği olacak.

VW gelecekte Up müşterilerinin yarısından fazlasının dört kapılı versiyonu seçmesini bekliyor.

İki kapılı Up’ı arka kapılara uygun hale getirmek için birkaç küçük tarz değişikliği yapılmış; B ve C sütunları boyunca uzanan düz hat araca genel olarak daha ferah bir görünüm kazandırmış.

svczyiot.jpg

VW arka kapıların iyice açıldığını ve arka koltuklara rahatça girmeye imkan tanıdığını söylüyor. İki kişi alabilen arka koltuklar 947 mm kafa boşluğu ve 789 mm sırtlık-diz mesafesi sunuyor.

Bagaj 251 litre hacme sahip. Arka koltuklar katlandığında bu hacim 951 litreye çıkıyor.

İki kapılı versiyon gibi dört kapılı Up’ta da seçenek olarak sunulmuş özellikler bulunuyor. Bunlardan biri olan Volkswagen’in Şehir Acil Fren sistemi, 30 km/s’ye kadar hızlarda, çarpışma çok yaklaştığında otomatik olarak fren yapabiliyor.

Ayrıca VW’nin Maps+more portatif navigasyon ve bilgi-eğlence sistemi de seçenek olarak alınabiliyor. Sistem dokunmatik ekranlı bir arayüzle geliyor ve navigasyon, Bluetooth, eller-serbest telefon özelliği, bilgi gösterimi ve bir de medya oynatıcısı içeriyor.

Volkswagen Up’ı tek bir platformu paylaşan yeni bir alt kompakt araç ailesinin parçası olarak geliştirdi. Skoda’nın versiyonu Citigo, Seat’ınkiyse Mii adını taşıyor.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Burak

Yeni Twingo :) Bizim halk bunu da kapış kapış alır :)

Bir de Mazda3'ün önündeki gülen yüze laf ediyordu millet. Bunun önüne bir baksanıza :D

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
NoooFearrrr

cerrah maskesi takmış gibi :D  duruyor. ama kullanışlı mı değilmi anca bağımsız bir test sonucuna göre değerlendirilir veya kullanınca.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
esesmaniac

Bir de Mazda3'ün önündeki gülen yüze laf ediyordu millet. Bunun önüne bir baksanıza :D

ben o laf edenlere anlaşmalı göz doktoruna randevu yazdırıyorum.vw at arabası yapsa bizim millet alır.golf 6nın tipinin benim hatcback mazda 3 ten güzel olduğunu idda edenlerde vardı.tıpta onların tedavisi yokmuş burak abi :)

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...