Jump to content
Guest DEV ASTİNA

1999 HB 323F 1.8(BJ) Astina Baskı Balata Temini ve Önerisi

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest DEV ASTİNA

Arkadaşlar Astina'ma LPG yarı yapan usta, arabanın baskı balatasının bitmek üzere olduğunu söyledi. Nerden anlaşılıyor baskı balatanın bittiği diye sorduğumda verdiği yanıt: Debriyaj çok sonda kavrıyor ve debriyaja bastımı devir saati ibresi aşağı yukarı oynama yapıyor diye bir yanıt aldım. Akılıma soktu bir defa baskı-balatayı değiştirmeye karar verdim. Bu arabaların Orjinal baskı-balataları ne markadır. Nereden temin edebilirim. Benim aklımda valeo marka taktırmak var. Sizler ne dersiniz. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Edit: Tamamı büyük harf başlıklar yasaktır. Tekrarında silinir

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
crazy

bende yenı degiştirdim bostancı sanayide liseden arkadaşımın amcasının yeri var anahtarı bırakır ne  zaman gelecegımi sorarım guvenilir temiz iş yapan yerdir reklam yapmak gibi olmasın bostancı sanayi girişinde turk service benim yaptirdıgım fiyatı söylemek yanlış olur ama yardımcı olurum elimden geldigi kadar ile

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...