Jump to content

2011 Mazda3 Touring 15' den 17'ye Jant - Lastik Geçişi

metalshock
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Kesinlikle başarılı ve faydalı bir paylaşım. Erdoğan'ın emeklerine ve ellerine sağlık. İşine yaradıysa ne mutlu bana ve Erdoğan'a :)

Evet işime yaradı teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 110
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

10

• NoooFearrrr

9

• metalshock

27

• Son Irlandalı

9

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

Pirelli sottozero tavsiye ederim 2 senedir kullanıyorum çok başarılı. 17 jantlarımda kullanıyorum ege nin koyduğu siyah jantlardan

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Pirelli sottozero tavsiye ederim 2 senedir kullanıyorum çok başarılı. 17 jantlarımda kullanıyorum ege nin koyduğu siyah jantlardan

Pirellinin sitesine baktım. Sottozero için 195/55/R17 ölçüde lastik yok malesef.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...

Selam,benim bir sorum olucak,orjinal ebatlarim 6,5jx16jant et52.5  205.55 de lastik,bunu 7x17 et42 ve  215-45 ile degistirmek istiyorum bu ölculer aracta surtme vs gibi teknik problem cikarirmii ,araci yeni aldim pek bi bilgim yok ama aracta amortisorlerde yaylar var orjinalde yokmu bu yaylar,,,,

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra ...

İnanın o kadar okudum ama anlayamadım.

2010 sedan touringde 15 inç jantlara takılı sıfır yepyeni michelin enerji lastikler mevcut.

Şimdi ben servisten 17 inç jant alsam lastiğinde mi değişimi gerekiyor ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hocam tabi ki değişmen gerekiyor. 43 numara ayak ölçün varken 41 numara ayakkabı giyebilir misin  ;) Aynı durum söz konusu, lastiğin çapı jantla doğrudan alakalı. Jant inç i değişirse, lastik de değişecek.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hocam tabi ki değişmen gerekiyor. 43 numara ayak ölçün varken 41 numara ayakkabı giyebilir misin  ;) Aynı durum söz konusu, lastiğin çapı jantla doğrudan alakalı. Jant inç i değişirse, lastik de değişecek.

Değişmen gerekiyor tabi ama sen sen ol ne jantı değiştir ne de lastiği:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...