Jump to content

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

mazda.can

Yardımcı olurmusunuz ?

Tavsiye Edilen Mesajlar

mazda.can

Aracımı model yükseltmek için satmayı düşünüyorum ,ilan versem fiyat olarak ne yazayım ? yurdum insanı arabadan önce kilometreye baktığı için ,11.500 düşünüyorum ,312.oookm'de sorunsuz ancak ,bu bir takıntı belkide saplantı olmuş . (extra ; orjinal jantları + 4yeni atracta ile )

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
mazda.can

Araçta klima yok , 2008 montajlı ,sıralı lpg (simit tank) sistemi var ,muayenesi 2013 ocak ,4 lastik yeni (petlas) ,4de atracta (kendi jantları ile) yeni , otoparktan geri geri çıkarken sol çamurluğu sürtmüş kaskodan değişmişler ,yetkili servis expertiz raporu var ,kitapçığı ,ilk faturası ,garanti belgesi ,gümrük giriş evrağı vs. var ,triger-diğer kayışlar ,baskı-balata ,fren balataları ,yeni. Uzun yol gittiğim için bakımlarını aksatmıyorum .

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
NoooFearrrr

en uygun fiyatı düşünmüşsün bencede :)

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
hindal

11500 sanki biraz fazla gibi abs, klima , hava yastığı yok çünkü... tabiki benim fikrim bu .... hemen satayım dersen biraz düşmelisin gibi geliyor bana, kusura bakma ama düşüncelerim bunlar....

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
mazda.can

Yorumlarınız için teşekkür ederim ,

biraz araştırma yaptım emsal (aynı temizlikte)98 familia'lar 10-11 civarı ,alınca ne kadar masrafı vardır şans ! , 9.ooo tl verip alsak, 8 adet lastik ortalama 1.000 tl ,4 adet 14'' alaşım jant 400 tl ,triger 55 tl ,baskı balata 120 tl ,100 tl'de işçilik versek ,ön-arka balatalar 25+60 ,25tl işçilik ,arka ana kolların burçları malzeme+işçilik 70 tl, (V kayışları ,Z rotları ,viraj lastiklerini,lpg filtrelerini hesaba katmıyorum)  11.000'e yaklaşıyor ,sanırım ilanda bunları belirtmeliyim ki ,alıcı değerlendirmeyi ona göre yapsın.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
sedatp

araba 11.500 lirayı hak eder ama malesef bizim insanımızın mazdaya bakışı nedeniyle hemen satamayabilirsiniz... km si ve klima olmayışı da dez avantaj tabi...

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Lupara

Ben aracımı satışa çıkarmıştım. klimalı ve lpgli. Aracımın sağ çamurluk ve sağ kapı sacı değiştiri için 11.500 yazmıştım. Ertesi gün 26 kadar arkadaş aradı. İlk gelenle notere gittik. Meğer aracın muayenesi geçmiş. Ben de satışı erteledim.

Sizin fiyatınız piyasa göz önüne alındığında uygun gibi görünsede biraz yüksek.Hemen satabilmek için biraz daha fiyatı düşürmeniz gerek.

Edit : Yeterli zaman geçtiğinden konu kilitlenmiştir.

kilit.gif

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×