Jump to content
Fatih Konyalı

Mazda 3 Impressive Jant ve Hava Sensörü

Tavsiye Edilen Mesajlar

Fatih Konyalı    0
Fatih Konyalı

Herkese selamlar bugün yeni aldığım 2010 3 impessive aracımın arka sağ jantının durumunu beğenmediğimden dolayı servise götürdüm ve yenisiyle ilgili bir fiyat aldım. Fakat orjinal jant+hava sensörü (sensörde sorunluymuş ikaz yanıyordu zaten) birde özel sibopumu neyi varmış 600 tl fiyat çıkardılar neye uğradığımı şaşırdım.Fiyat verebilecek yada (orjinal çıkma tercihimdir sensör+jant) bilgisi olan arkadaşların katkı ve paylaşımlarını bekliyorum. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Fotifoti    2.249
Fotifoti

Garantisi yok mu ? Sensör garantiden değişmiyor mu? Darbe mı almış ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Fatih Konyalı    0
Fatih Konyalı

darbe almış muhtemelen yaralı- bereli arabanın genel profilinde sırıtıyor ve servise sorduğumda garanti ay farkından dolu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Fotifoti    2.249
Fotifoti

İşin zor o zaman . Lastik sensörü 400 lira civarında . Tekli satılıyor mu bilmiyorum . Bahar kampanyasında %25 indirim oluyor . O zaman orijinal alabilirsin bence . Bu yakınlarda olması lazım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    3.653
Burak

Ya da eBay opsiyonu denenecek ama çalışır mı , uyar mı gibi soru işaretleri içeriyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Fatih Konyalı    0
Fatih Konyalı

e bay seçeneği bana çok uzak , Muğla okan bey ilede görüştüm bakalım cevap bekliyorum ilginize çok teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Fatih Konyalı    0
Fatih Konyalı

maalesef çıkma bulamıyorum sıfırıysa asgari sensörsüz 300 tl  bu haliyle kullanmaya devam edeceğiz mecburen.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
esesmaniac    6
esesmaniac

İşin zor o zaman . Lastik sensörü 400 lira civarında . Tekli satılıyor mu bilmiyorum . Bahar kampanyasında %25 indirim oluyor . O zaman orijinal alabilirsin bence . Bu yakınlarda olması lazım

bahar kampanyası varmı şuan ? aksesuarlarda falan ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Fatih Konyalı    0
Fatih Konyalı

mesele sonlanmıştır ilgi gösteren arkadaşlara çok teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Fotifoti    2.249
Fotifoti

bahar kampanyası varmı şuan ? aksesuarlarda falan ?

daha başlamadı. bende bagaj paspası için bekliyorum :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.