Jump to content
FUDİ20

Navigasyon Cihazının Düğmelerinin Renginde Oluşan Çatlaklar

Tavsiye Edilen Mesajlar

FUDİ20

slm dostlar servisten sıfır aldığım navigasyon cihazının tuşlarının renginde çatlaklar oluştu. servise bildirdim firmayla irtibata geçip sağolsunlar yenisini taktılar.lakin yeni takılan cihazda da 2 günde aynı çatlaklar oluştu benim fikrim sıcak havanın etkisiyle boyanın çatlaması gündüz sıkıntı yok ama gece cihazın ışıkları yandığında çizik çizik kırmızı ışıkların görünmesi daha iyi anlatabilmek için fotoları ekliyorum daha önce böyle bir sorunla karşılaşan arkadaşlar varmı?yorumlarınızı bekliyorum

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
FUDİ20

fotoların boyutu fazla olduğu için yükleme yapamadım

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Fotifoti

fotoları görebilirsek fikir sahibi olmamıza yardımcı olur. aracınızda glade veya benzeri parfüm kullanıyorsanız bu parfümler aşınmaya neden olabiliyor. ama 2 günde olması pek ihtimal dahilinde değil. aldığınız navigasyon markası nedir acaba ?

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
zekai67

bence dostum servise söyle gene bu böle olmuyor de güneşten çatlayacak kadar adi şeyi nie takıyorlar 2012 araca firmasını değişsin mazda navigasyonu bunlar çoğu zaten dışardan alıyorlarmış,bir tane satıcı ole demişti ben bayilere satıyom bunu diyor.Baksınlar yeni taksınlar o zaman saçmalıktan başka bişey değil banada dediler takalım diye ne kadar diyom 2000tl fiyat çektiler sokaktanmı topluyoz parayı dedim.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Burak

Mazda zaten navigasyon vermiyor araçlarında. Servisler sonradan alıp takıyorlar , satıştan sonra. Problemi Mazda değil navigasyonu satan markanın çözmesi gerekiyor

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...