Jump to content
macrostr

Kontağı Kapatınca Lpg Işıkları Hala Yanıyor

Tavsiye Edilen Mesajlar

macrostr

Brc lpg takılı olarak aldığım aracımda kontağı kapatınca lpg göstergesindeki ışıkların hala yandığını gördüm. Bu normal mi ? Araba 5-10 gün yatsa aküyü bitirir mi ? Aracı aldığım galeride ilk bakmaya gittiğimde akü bitikti. Takviye yaptılar bende tırstım şimdi.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
volkanstars

Kontagı kapattığınızda en fazla 5 saniye daha yanması lazım.Lpg beyninin sigortası ile ilgili bir durum olabilir.Gösterin lpg servisine hangi marka ise kolayca hallederler..

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
domestos

BRC ile ilgili forumlar var oraya danışabilirsiniz veya gidip servisine sorabilirsiniz... Ancak çok uzun süre yansa da o ledler aküyü bitirmez... Aküye takviye yapmalarının sebebi farklıdır...

Aracın aküsü zayıftır uzun süre bekleyince (başıma geldi) biter... Siz zaten galeride olduğunu söylemişsiniz, galericiler satacağı bir araca 150-200 tl verip akü satın almazlar...

Zayıf bir akü de, üç dört gün binmediğiniz zaman sizi üzebilir...

:nazar:

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...