Jump to content
MazdaClubTR

Mazda Finans ile Mazda Sahibi Olmak Artık Çok Kolay

Tavsiye Edilen Mesajlar

MazdaClubTR

Mazda, müşterilerine, showroomdan çıkmadan, çabuk ve kolay bir şekilde finansman hizmeti sunmaya başladı. Mazda Finans olarak adlandırılan bu hizmet ile dilediğiniz Mazda modeline hemen sahip olunabilecek.

Mazda ve TEB Cetelem, Mazda müşterileri için yepyeni bir finansman modeli olan MAZDA FİNANS’ı geliştirdi. Mazda ve TEB Cetelem işbirliği ile oluşturulan MAZDA FİNANS, Mazda müşterilerine en uygun ve hızlı finansal çözümleri sunacak. Mazda müşterilerine sunulacak çok özel bu sistem ile müşteriler bayiden çıkmadan kredi işlemlerini tamamlayıp hayalini kurdukları Mazda’ya daha kolay sahip olabilecekler.

Mazda Türkiye Genel Müdürü Nurkan Yurdakul, “Müşterilerimizi daha kolay Mazda sahibi olabilmesi için TEB Cetelem ile MAZDA FİNANS’ı oluşturduk. Yeni iş birliğimizle kredi şartlarını müşterilerimize daha rekabetçi imkânlarla ve daha büyük kolaylıklarla sunacağız. Her zaman geçerli farklı kampanya paketleri ve tüketiciye göre esnek ödeme seçenekleri ile Türkiye standartları üzerinde olan müşteri memnuniyetimiz ve sorunsuzluk olgumuz iyice artarak daha çok kişiye ulaşacak. MAZDA FİNANS ile Mazda sahibi olmak artık daha kolay. Rekabette benzerleri olan hizmet, Mazda ile yeni bir boyut kazanacak. Tüm bayilerimiz ve Mazda meraklıları için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Mazda bu işbirliği ile Türkiye’de müşterilerine 5dk’da kredi verebilen bir hizmet sunacak. MAZDA FİNANS ile verilen hizmetler tüm 0km araçları kapsayacak. Mazda’nın tüm modellerinde 20 bin TL için “0” faiz uygulanacak. Ayrıca Mazda 3 Dizel Comfort modelinde, vergiler hariç araç bedelinin tamamını yüzde “0” faiz ile alabilecekler.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
İlhan

Beklenilen ilk adım bu olsa gerek. Güzel ve sevindirici bir gelişme. Hayırlı ve uğurlu olsun.:)

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
domestos

Aracın %40 oranına kadar olan kredi kullandırma rakamı da; %60 olarak yükseltilmiş...

:)

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
emregc

Şimdi tam yatırımlık oldu Mazdalar sanki , fiyatlar da artmayacak mı... Aracı sıfır faizle bu şekilde alıp binmek bir keyif , satarken de zarar etmemek ayrı bir keyif olabilir...

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...