Jump to content
tuğrul gündoğan

Sağ Ön Kapı Kilidi

Tavsiye Edilen Mesajlar

tuğrul gündoğan

arakadaşlare benim alarda ve iç ışıklarda sorun vardı bunla ilgili konu açmıştım sorun sağ ön kapı kilidinin swiçindenmiş. Swiç ara sıra  geçirmiyo oda ışığı  söndürmüyor sonrada alarm ötüyor, oto kilitçiye söktürdüm pas sökücü falan sıktık ama bazen yine takılıyor.Kilidi değiştirmeyi düşünüyom fiyatı konusunda bilgisi olan varmı ve çıkma bulabilirmiyim yardımcı olursanız sevinirim.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
SalihÇakmakçı

Çıkmacıdan almak en uygunu gibi görünüyor. Geçenlerde Çorum'daki öğretmen arkadaş İstanbul'da iyi bir çıkmacı bulduğunu söylemişti. Hatta ondan çıkma manifolt almıştı. Kendisi de forumun takipçilerinden. Bu yazıyı görürse çıkmacıyı yazar zaten ama görmezse telefon edip öğreniriz olmazsa.

Ben de aracımı 3 yıl önce Maraş'tan almıştım Metehan diye bir arkadaştan. ( O zamanlar Siirt'te görev yapıyordum)

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
mehmetabaga

Hocam; ben timotoçıkma dan almıştım manifoldu, istersen netten bulabilirsin numarasını. Ben de salih kardeşim gibi ara bi sor derim ...

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...