Jump to content
ceyhun29

Mazda tanıtım broşürü

Tavsiye Edilen Mesajlar

ceyhun29

arkadaşlar mazdanın gönderdiği tanıtım broşürü çok hoşuma gitti.  ;D heralde bütün mazdacı arkadaşlara göndermişlerdir. oradaki slogan ilgimi çekti. "JAPONYADA SEÇKİN ZANAATKARLARA TAKUMİ DENİR" japonyanın geleneksel değerlerinden mükemmel bi enstantane yapmışlar. Hirotaka Kanazawa.. Managing Executive Officer Mazda-Japan yazıyor. bu japon mühendislerin doğal duruşlarına ve kendine has zeka dolu bakışlarına hasta oluyorum.  8:) broşürden sonra birkere daha mazda ya aşık oldum.  :hi: "sen adamsın MAZDA"........  :egy::tey:

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
ceyhun29

"Japonyada seçkin zanaatkarlara takumi denir. Japon kılıçları takumilerin yeteneklerinin mükemmel bir örneğidir." işte olay budur abii... :D

demekki Mazda Japon mühendisliğinin mükemmel bir örneği. yüzde yüz Asyalı... Azmin Zaferi.. Japon mucizesi.  :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...