Jump to content

Lantis Otomatik Vitesi Nasıl Bilirsiniz?

bulentozdamar
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar 2.ci araç olarak kasa olarak çok hoşuma giden mazda lantis almayı planlıyorum bu aracı bilen kullananan arkadaşlar varsa tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum ...araç otomatik vites olacak renk olarak gri siyah yada kırmızı düşünüyorum ama favorim siyah ve gri...dohc motoru olduğunu biliyorum aracın motor ve şanzımanı kesin bende arıza çıkartacağı için yaptırmayı göze alıyorum...parça sıkıntısı çekermiyim memnun edecek bir araç mıdır? otomatik şanzımanın kronik arızası varmıdır?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Öncelikle büyük harf kullanımından kaçınırsanız forum kurallarına riayet etmiş olursunuz... Daha önce de size bu uyarı yapılmıştı.

Forumda Lantis kullanıcıları mevcut bu konuda size yardımcı olacaklardır.

:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

son anda farkettim konu kısmını buyuk harfle yazdığımı :kafa: düzelltiim sonrada.. uyarılar için teşekkür ederim.. zamanla öğreneceğim forum kurallarını ama umarım uzun sürmez :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

benim lantislerim hep manueldi.ama otomotik vitesde de sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum.parça  konusuna gelince sıkıntı yaşaman çok az.ama usta konusunda zorlanabilirsin otomatik vites her ustanın harcı değil.manuel neden düşünmüyorsunuz?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benim lantislerim hep manueldi.ama otomotik vitesde de sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum.parça  konusuna gelince sıkıntı yaşaman çok az.ama usta konusunda zorlanabilirsin otomatik vites her ustanın harcı değil.manuel neden düşünmüyorsunuz?

İstanbul'da ikamet edince pek manuel tercih edilmiyor... En doğrusu da bu zaten... Yeri geliyor insanın sol bacağı ağrıdan kopacak gibi oluyor.

Yaşlı araçlarda otomatik şanzıman her zaman risk barındırır, tercih sizin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

konuyu ayıktırıyım dedim.  :D

Beyler otomatik lantisciler cevap yazmamış. Eşim için otomatik Lantis ya da otomatik f.16 düşünüyorum. Manueli öğretmeye bir türlü zaman bulamadık.

Bunların şanzumanları bitince yenisinin fiyatı ne olur. F.16'nın otomatiğinin abartı yakmadığını Gürhan ustadan biliyorum, ama Otomatik lantis çok yakar mı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...