Jump to content

90.Yıl mazda 3'te AFS varmı yokmu?

Srkn
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bu akşam göstergeleri test ederken bir baktım en solda kadranın dışında AFS OFF yazıyor onun hemen altındda 120 km/h yazıyor.AFS'yi görünce heyecanlandım birden şimdi bende afs varmı yokmu bileniniz varmı?Yok ise neden öyle bir ikaz var birde bu 120 km/h neyin nesi?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Afs sistemi hazır var fakat takılı değil. Hatta bilgisayara takınca da çıkıyor. 120 muhabbeti de muhtemelen hız limiti ayarı ile ilgili olsa gerek . Yol bilgisayarından hız limitini 120 yapıp bir deneyin .

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

120'den sonra kaşı gözü oynuyormuş Gökhan Abi :)

Oynayan tek yeri kaşı gözü ise züpermiş. Yeterki başı kıçı oynamasın. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Afs sistemi hazır var fakat takılı değil. Hatta bilgisayara takınca da çıkıyor. 120 muhabbeti de muhtemelen hız limiti ayarı ile ilgili olsa gerek . Yol bilgisayarından hız limitini 120 yapıp bir deneyin .

AFS sistemi hazırsa mazda 3 afs'li döner mercekli far alsak taksak olmazmı,zaten sistem hazır afs düğmesinin yeride boş birde düğme tamamdır :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

AFS yok Serkan. Bence altyapısı da yoktur. Farklı gösterge üretilmesin masraf olmasın diye tüm modellere aynı göstergeyi takıyorlardır. Bendeki Touring. Göstergeye ışık vurduğunda olmayan özelliklerin hepsini bende görüyorum.

120km/s olayı ise yol bilgisayarındaki hız ikaz alarm ayarının aynısı fakat 120km/s hıza geldiğinde sesli uyarı veriyor ve hız değiştirilemiyor. Fakat TR ye gelen araçlarda bu özellik yok.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben bilgisayara takınca Afs uyarısı gördüm . Mirai'de Afs var . İmpressive de çalışmaması için bir neden göremiyorum . Yalnız fiyatı tuzludur eminim . Yine de Okan bilir tabi :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mirai ile diğerlerinin farları farklı. o yüzden komple farının değişmesi gerekir diye düşünüyorum.

Sadece far değil direksiyon sistemi de değişecektir :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...