Jump to content

2006 Mazda 3 Dynamic

odcaliskan

Tavsiye Edilen Mesajlar

merhaba arkadaslar yeni üyeyim..uzun zamandır araba arayışı içerisindeyim ve bir türlü karar veremedim.Şu anda bir tanıdıkta 2006 model mazda 3 dynamic oldugunu ögrendim ve ona bakmaya karar verdim fakat kafamda birkaç soru var .2. el piyasası ve sanayide çok ugraştırcagı konusunda (parça bulma zorlugu ve usta azlıgı vs)..bu tür konularda bilgilendirirseniz çok sevinirim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arabanın servis ve sigorta kayıtlarını iyice inceledikten sonra bir sorun çıkmaz, daha sanayiye düşmesine çok vardır o arabanın... Alıp satmayı düşünüyorsanız sanayiyi düşünmeye gerek yok, alıp da binmeyi düşünüyorsanız ikinci elini düşünmeye gerek yok... Her iki konuda da yetkili servisler en iyisidir...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

merhaba arkadaslar yeni üyeyim..uzun zamandır araba arayışı içerisindeyim ve bir türlü karar veremedim.Şu anda bir tanıdıkta 2006 model mazda 3 dynamic oldugunu ögrendim ve ona bakmaya karar verdim fakat kafamda birkaç soru var .2. el piyasası ve sanayide çok ugraştırcagı konusunda (parça bulma zorlugu ve usta azlıgı vs)..bu tür konularda bilgilendirirseniz çok sevinirim

Aracın tanıdıktan olduğunu belirtmişsiniz,şayet araç temizse mazda'dan çekinceniz olmasın..

Her açıdan.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aracı gördüm dün...sigara içilmemiş temiz bir araca benziyo...ilk alındıgında markası olmayan bi tüp varmıs ve  tüp uyum sorunundan dolayı  degiştirilmiş.Lovato takılmıs yerine.Degişen ve boya sorunu yok gibi.tabii tam olarak göstermedim ama dediklerini söylüyorum.plakayı sorgulattırdıgımda 5 adet kayıt gözüküyo ama o kayıtlarda fiyat yazmıyo...onuda tam anlamıs degilim.bu arada cvplarınız için şimdiden çok teşekkür ediyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tramer kayıtlarına rakam belirtilmemişse,karşı kaskonun ödediği anlamına gelir..

Çarpma yazıp rakam belirtilmişse sizin kaskonuz tarafından ödendiğini biliyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aracı gördüm dün...sigara içilmemiş temiz bir araca benziyo...ilk alındıgında markası olmayan bi tüp varmıs ve  tüp uyum sorunundan dolayı  degiştirilmiş.Lovato takılmıs yerine.Degişen ve boya sorunu yok gibi.tabii tam olarak göstermedim ama dediklerini söylüyorum.plakayı sorgulattırdıgımda 5 adet kayıt gözüküyo ama o kayıtlarda fiyat yazmıyo...onuda tam anlamıs degilim.bu arada cvplarınız için şimdiden çok teşekkür ediyorum..

2006 Model araç için 5 ad kayıt az değil tabiii..

Servise mutlaka baktırmanızı öneririm,para eşden dostan kazanılır unutmayın : )

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...