Jump to content
sarkosy

Tasarruf Cihazı

Tavsiye Edilen Mesajlar

sarkosy

Herkese merhaba.Geçenlerde aracımı yıkatmaya götürdüğüm yerde friendoxy adlı tasarruf cihazı gördüm.Cihaz şentürkler holding güvencesinde pazarlanıyor.Firma yetkilisi ile görüşmemde benim aracım için en az %15 tassarruf sağladığını söyledi.Hatta ürünü deneyerek alabileceğimi söyledi.Forumda bu ürünü denemiş varmı?

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
İlhan

%15 tasarruf sağlayan Skyactive cihazları varmış  :geyik:

Emre bu güzeldi işte. Vallahi gülerken apse yapan dişim acıdı bu arada :) Aracın yakıt ve emisyonunu düşürmek için Mazda mühendisleri çalışıp dursun. Ne bileyim aracı 100 Kg hafifleticem diye Gram teorisi ile yolu çıkıp, aracın her bir parçasından 1 Gram düşürüp, aracı toplamda 100 Kg hafifletiyorlar. Öncesinde bunu teklif eden adama deli muamelesi yapıyorlar.

Bu çihazı icat edene artık şizofreni gözüyle filan bakarlar herhalde. Yada iş teklifi filan ederler. :)

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
NoooFearrrr

bu tasarruf cihazı muhabbetleri tamamen palavra , göz boyama öle bir durum olsa zaten araba üreticileri , arkadaşların dediği gibi hemen uygularlardı araçlara.:)

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde PaylaşBilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...