Jump to content
sarkosy

Tasarruf Cihazı

Tavsiye Edilen Mesajlar

sarkosy    0
sarkosy

Herkese merhaba.Geçenlerde aracımı yıkatmaya götürdüğüm yerde friendoxy adlı tasarruf cihazı gördüm.Cihaz şentürkler holding güvencesinde pazarlanıyor.Firma yetkilisi ile görüşmemde benim aracım için en az %15 tassarruf sağladığını söyledi.Hatta ürünü deneyerek alabileceğimi söyledi.Forumda bu ürünü denemiş varmı?

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
İlhan    6.146
İlhan

%15 tasarruf sağlayan Skyactive cihazları varmış  :geyik:

Emre bu güzeldi işte. Vallahi gülerken apse yapan dişim acıdı bu arada :) Aracın yakıt ve emisyonunu düşürmek için Mazda mühendisleri çalışıp dursun. Ne bileyim aracı 100 Kg hafifleticem diye Gram teorisi ile yolu çıkıp, aracın her bir parçasından 1 Gram düşürüp, aracı toplamda 100 Kg hafifletiyorlar. Öncesinde bunu teklif eden adama deli muamelesi yapıyorlar.

Bu çihazı icat edene artık şizofreni gözüyle filan bakarlar herhalde. Yada iş teklifi filan ederler. :)

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
NoooFearrrr    536
NoooFearrrr

bu tasarruf cihazı muhabbetleri tamamen palavra , göz boyama öle bir durum olsa zaten araba üreticileri , arkadaşların dediği gibi hemen uygularlardı araçlara.:)

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×