Jump to content
yeppaandela

Zavoli Sıralı Otogaz İzmir Bölge Bayisinden Aldığım Bilgiler

Tavsiye Edilen Mesajlar

yeppaandela

izmir bölge sorumlularından fatih beyle görüştüm firma aracı SPORTAGE 1.6 GSL PLUS araça lpg takılı foto linklerini verdim dedikleri doğru galiba fsı tsı vs. hepsine artık bu sistemi takabiliyorlarmış. Bizim araçlarla ilgili bilgi istediğimde opel Chevrolet gibi araçlara nazaran bizim piston sübab vs. eritme olayından çok korkmamamız gerektiğini sanıldığının aksine bizim magnezyum alışımlı sübablarımızın olmadığı ifade etti.  yağlama sistemini sorduğumda opel vs. markalarda bunun gerekli olabileceğini bizim araçlarda gerek olmadığını yağlama sürecininde zaman içinde kurum (yada ben öyle anladım) oluşturma riskinden bahsetti. 2 yıl garanti ve sigorta yaptıklarını ifade etti.  eğer arıza çıkarsa servisin lpg'den kaynaklıdır diye vereceği bir raporu ellerine ulaştırmamızın yeterli olacağını gerekiyorsa motor değişimin bile sigorta tarfından karşılanabileceğini ifade etti. takılacak sistemin +/- 10 kalibrasyonu kendinin yaptığı ve rakım değişikliğinden bile kaynaklanabilecek motor arıza ışığı yanma sorunun ortadan kaltığını söyledi.

(1.700 tl fiyat verdiler daha pazarlık yapmadım) sorunuz olursa bildiğim kadarıyla cevaplarım. Firma aracı bir mazda 3'leri olduğunu ifade etti resmini istedim uygun olduğunda gönderecek size iletirim. Herkese ii forumlar.

http://img429.yukle.tc/image.php?id=3476DSC_0146.jpg

http://img429.yukle.tc/image.php?id=6694DSC_0145.jpg

http://img429.yukle.tc/image.php?id=6750DSC_0143.jpg

http://img429.yukle.tc/image.php?id=1621DSC_0142.jpg

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
onurum41

bu verdiğiniz fiyat kia sportage a uygulanan sistemin fiyatımı acaba?

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
yeppaandela

oğuzhan konuştuğum adam ne lpg bayisi ne de takan elemanlardan biriydi diğer markaları sorduğumda diğer lpg firmaları iyi veya kötü diyemem dedi.bu konuda fikir beyan etmektekten kaçındı ısrar edince bana söylediği çokta farkımız yok dedi. yani düşününce adam kendi firmasını diğer firmalardan öne çıkaran birkaç şey sayabilirdi veya beni inandırmaya çalışabilirdi. bana kartını verirken söylediği taktırmaya karar verirsem ve servisten sıkıntım olursa servislere eğitime veren tamircisini bile gönderebileceği söyledi. izmir merkezli olunca 50km uzaktayım. Ben aldığım bilgiyi aktardım şuan için taktırmayı da çok düşünmüyorum 5000km de benim araç ama şimdiden bilgi edinmekte fayda var diye eski  aracıma atiker taktırdığım bayiye gitmiştim yetkilide ordaymış denk geldi.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
beksenhasan

bende 2008 mazda3 var 1 yılı aşkındır zavoli takılı uyumu harika

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde PaylaşBilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...