Jump to content

Sise Xenon

tarikumac
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

bugun normal sartlarda evden yag basınc ve devır saatı almaya cıkmıstım ama satıs elemanı arkadas kanıma gırdı ve sıslere xenon taktırttı:)resımlerı aksam cekıcemm ve koyarım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 138
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• OveRMinD

13

• MuRDoC_111

23

• Selman

16

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

daha parasını vermedımmm arkadasta vardısatıodu arabayı ondan aldım montajınıda kendım yaptım:)ama ogrenırrr solerım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tampon altındakı 3vıdayı soktum,batarya vepıllerını zaten arkadastan aldıgım ıcın bıılıodm sısın arkasına yapıstırdım ampullerı cıkarıp onları takıp tamponu kapadım cok uzun surmuo

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tampon altındakı 3vıdayı soktum,batarya vepıllerını zaten arkadastan aldıgım ıcın bıılıodm sısın arkasına yapıstırdım ampullerı cıkarıp onları takıp tamponu kapadım cok uzun surmuo

valla çok süper kendin yapabildiğine göre montaj parasıda vermedin bizede yardımcı olursun heralde keşke yapıyoken resmini çekseydin tam bilggi kaynağı olurdu ozaman

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

valla çok süper kendin yapabildiğine göre montaj parasıda vermedin bizede yardımcı olursun heralde keşke yapıyoken resmini çekseydin tam bilggi kaynağı olurdu ozaman

iyi olurdu evet birde daha önce de böyle bi olay vardı sislere xenon die tampon içinde xenon için yer varmış kutusunu sabitlemek için ???
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

iyi olurdu evet birde daha önce de böyle bi olay vardı sislere xenon die tampon içinde xenon için yer varmış kutusunu sabitlemek için ???

Bülent abi,Mazda 6 da farın altında yeri var koymak için ama,Mazda 3 te yok öyle biyer kafana estiği yere koyuyosun  8:)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Bülent abi,Mazda 6 da farın altında yeri var koymak için ama,Mazda 3 te yok öyle biyer kafana estiği yere koyuyosun  8:)

hmmm ??? o zaman tarık ın yaptıgı en mantıklısı tamponu tamamen sökmeden...
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...