Jump to content

Uzaktan Kumanda Pili Değişimi

bedeviyay
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaslar bizzat forumda paylasılan videoyu  youtube dan izleyerek yaklasık 3-4 ay önce kendım değiştirdim..videodakinin tamamen aynısını tekrarlayarak hallettşm suan 10sanıyede dağıtıyorum anahtarlığı.olay sadece cesaret istiyor gerisi aşırı basit.tornavida tutmusluğum var diyen herkez 5dk.içinde yapabilir10tl yede pil aldım.suan 50 metreden canavar gibi çalısıyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sizdeki otomatik kapı kilidi sistemi orijinal mi bilmiyorum ama başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum. benim aracımda kapıları kumandadan açıp kapatmıyordu pili bitti zannedip pili değiştirdim yine olmadı yedek kumanda da çalıştırmadı otomatik kilidi. 323 lerde bildiğim kadarıyla orjinal değil merkezi kilit sistemi. merkezi kilidin sol ön kapıya giden kablosunu toz lastiğinin altından geçirmişler ve zamanla kablolar kesilmiş temassızlıktan dolayı merkezi kilit çalışmıyormuş. kabloyu tekrardan birleştirip güzelce bantladıktan sonra sorun çözüldü benim aracımda. bir farklı konu daha var bununla ilgili. merkezi kilidin elektronik bölümü (kumandayı algılayan kabloların takılı olduğu aparat. adını hatırlayamadım.) onun sabit olması gerekiyor onu da kontrol edersiniz belki temassızlık vardır. umarım çözersiniz sorunu. iyi forumlar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...