Jump to content

Lantis Ateşleme Beyni

arex

Tavsiye Edilen Mesajlar

mazdanın ürettiği en şık spor duruşu olan arablardan biri bence lantis, ileride durumum müsait olursa şu anki 323 hb me bide lantis bir kardeş alacam sonra süper bir motor modifiye yapıcam turbo v.s. 1,8 doch motora ne yüklenebiliyosa yükleyecem sırf piyasada kendi sınıfında geçemeyeceğim vede kapışamayacağım araba kalmasın diye.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

anladığım kadarıyla şimdilik lantis sevdasını biraz ertele hem araca ayırdığın ücreti biraz yükseltene hemde temiz bir lantis bulana kadar sabret diyosunuz. o zaman sermayeyi biraz daha yükseltip temiz bir lantis bulana kadar alıp kullanacağım bir araç tavsiye edermisiniz bana fiyatı 10-12 bin arası olacak?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

anladığım kadarıyla şimdilik lantis sevdasını biraz ertele hem araca ayırdığın ücreti biraz yükseltene hemde temiz bir lantis bulana kadar sabret diyosunuz. o zaman sermayeyi biraz daha yükseltip temiz bir lantis bulana kadar alıp kullanacağım bir araç tavsiye edermisiniz bana fiyatı 10-12 bin arası olacak?

Bu fiyatlara tertemiz 626 bulabilirsin bence... Tavsiye de ederim.

:nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

selam arkadaşlar sizden mazda 121 hakkında fikirlerinizi almak istiyorum daha önceki mesajlarımda yazmıştım lantis almayı düşünüyorum diye ama kafama göre araç bulamadım ve şuan araçsız kaldığım için ayağımı yerden kesecek bir araç arıyorum ve arkadaşımda temiz bir 121 var almayı düşünüyorum sizin fikriniz ne bu konuda?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...