Jump to content

Kendimden daha çok sevdğim Lantisim Satılıktır.

efk_715

Tavsiye Edilen Mesajlar

Orjinal 114 kmde aldığım lantisim.Şu an 116 binde ve satılıktır.Arabamda hiç masraf yok.yeni bütün bakımları yapıldı ve geçen hafta muayeneye girdi.

Satma nedenim 4 çeker B2500 alacam İnşallah.Aracım donanım ve düzgünlük konusunda tr de tektir arabama kendimden fazla güveniyorum.varsa bundan temizi gelsin karşıma,hakkından fazlasını vermezsem insan değiilim okadar güveniyorum yani. :D

dediğim gibi 4çeker b2500 alacağım o sebeple satılıktır.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=578163495548049&set=a.578163398881392.1073741826.100000632110313&type=3&theater

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Selam Efe, ilanın bağlantısını filan payalaşacakmısın ? Şu haliyle fiyat vs belli değil. Sahibinden.com ilanı filan varmı ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sahibinden ilanı şu an için yok.ben arabaya  20000 istiyorum.20000 den aşağı vermem.sahibinden de bir sürü lantis var onları alsınlar ben arabama sadece sözle değil her yönden kefilim.Ve kendim gibi hastasını arıyorum bulmam zor yada kolay.satamazsam binerim 

arabamdan yana problemim yok zaten çok severek aldım.satma nedenim belli aracım belli!aracımı görüpte beğenmeyenin hertürlü masrafı benden.Ben zaten arabamın 3.sahibiyim aracın geçmişi belli kendim giresunlu öğretmenden aldım.öğretmen diyarbakırda görev yaparken polisten 80.000kmde almış.böyle bir araba yok trde gerçekten tek.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kardesim sana saygi duymakla birlikte,bahsettigin rakami ne olursa olsun abartili buluyorum.

Orjinal % 100 servis bakimli xedos 9 lara bile o fiyat bicilmiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya ben zaten şu an şıpsevdiliğin vermiş olduğu gazla satışa sundum.arabam harika ötesi yolda gidiyorum tık ses yok.vites geçişlerini hissetmiyorum bile.her türlü yola geliyor en dik rampalarda önümde 3 araç dahi olsa hertürlü sollamaya çıkıyorum yani piyasadaki çoğu arabadan çok üstün her isteğime cevap veriyor.içi tabanından tavanına kadar her yeri izolasyonlu hiç bir gürültü almıyorum arabaya binen inmek istemiyor.üstündeki farlarına kadar orjinal bocsh.

Bunda önceki lantisimi turşu haliyle 14500 e verdim ve donanımsızdı :boks:.Şimdi böyle bir arabayı yok paraya satarsam çok ağlarım. :'(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Selam Efe, ilanın bağlantısını filan payalaşacakmısın ? Şu haliyle fiyat vs belli değil. Sahibinden.com ilanı filan varmı ?

:)soyleyemedigimizi guzel bir dille anlatmis.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra ...

sıfır araç aldık.Lantisimin satılması lazım.Almak isteyen olursa fb üzerinden yada sahibinden yoluyla ulaşabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sıfır araç aldık.Lantisimin satılması lazım.Almak isteyen olursa fb üzerinden yada sahibinden yoluyla ulaşabilir.

O fiyata satılması daha uzun sürer gibi... Hayırlı olsun, kazasız günler...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

valla bilmiyorum yakında sıkıştırır bizi.Bir eve 3 araba fazla geliyor.

Bende Araç Arıyorum Söylediğin fiyat çok yüksek mantıklı bir fiyat verirsen aracına talip olabilirim

Kendimde Ereğlideyim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...