Jump to content
honuuu

Alpine SWE 1200

Tavsiye Edilen Mesajlar

honuuu

Android double dini aldıktan sonra ses performasında düşüş olacağı düşüncesi ve daha önceden de hep aklımın bir köşesinde niyetleniyor olmam sebebiyle double dini aldıktan sonra ses sistemine bi kaç ekleme yapmak için arayışlara başladım ve ilk eklemeyi subwoofer olarak planladım.

Malum çocuk olunca bagaj ihitiyacı arttığından dolayı bagajı kaplayacak kutulu subwooferlar yerine koltuk altı aktif subwooferları incelemeye başladım ve Alpine SWE 1200'de karar kıldım.

Cihaz 3 parçadan oluşuyor; subwoofer, amfi ve kontrol kutusu. Android double dinin amfi çıkışları da olduğu için herhangi bir ekstra dönüştürücüye gerek kalmadan direkt çıkıştan amfiye bağlantı yapıldı ve amfi sağ taraf torpidonun altındaki parçaya iç kısmından monte edildi. Amfi sağ koltuk altına havalandırmayı kapatmayacak ve çıkışı arkaya bakacak şekilde monte edildi. Kontrol kutusu da söför mahali sol tarafında obd girişinin altında ki boşluğa monte eldidi.

Sonuç; yolcuğunda beni tercih edenleri sağ koltukta oturtmak suretiyle eğer varsa böbrek,safra ve bilumum taşlarından kurtulmaya garanti veriyorum  :geyik:

Minik amfi;

imagezlko.jpg

imagerhrg.jpg

Subwoofer;

imagekiug.jpg

Kontrol kutusu;

imageqog.jpg

:hi:

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
honuuu

Bende bagajda woofer taşımayı sevmeyenlerdenim. Bu tarz bir şey düşünebilirim abi güzelmiş. Yer kaybı olmaması çok çok iyi.

Aynen kardeşim, bagajdaki wooferlar kadar etkili değil yalnız bilesin :)

Kazasız günlerde kullan...

:nazar:

Teşekkürler abi :hi:

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
honuuu

Güle güle günlerde ağız tadıyla kullan abicim :)

Daha iyisi sizlere inşallah, teşekkürler :hi:

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...