Jump to content
clashasan

Kaza Sonrası Yetkili Servis mi, Yoksa Özel Servis mi?

Tavsiye Edilen Mesajlar

clashasan

Selam arkadaslar dün aracım park halindeyken aracıma  ön soldan çarptılar far sinyal çamurluk hasar aldı. ayrica tamponum sinyal tarafından 10-15cm kadar çatladi ve ve biraz çöktü .Şimdi  tutanakla yetkili servisemi yoksa özelemi gitmem benim açımdan iyi olur .Ayrıca ben hic sucum olmamasından dolayı tamponumun tamir degil değişmesi taraftarıyım ileride en ufak tıklamada kırılacagı kesin .Bu arada çarpan 300 vereyim helalletsek dedi ben kabul etmedim fazla tutacagı kesin.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
İlhan

Karşı tarafın trafik sigortasından yapılacak. Ben olsam hiç düşünmeden yetkili servise aracımı teslim eder. İşlemleri başlattırırım.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
clashasan

Yetkili servise veya özel sevise verxigimizde tamponun tamiri degil değizimini talep etme hakkım varmı?

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
domestos

İşlemi karşı tarafından sigortasından yaptıracaksanız sizi yönlendirirler, siz belgeleri hazırlayarak dosyayı hazırlarsınız ve ilgili sigorta şirketi size yol gösterir...

Parçaları alıp aracı yaptırıp daha sonra ücretini sizin hesabınıza yatırdıkları da oluyor, tamamen kendileri karşılayıp aracı yatırdıkları da oluyor...

Geçmiş olsun, kolaylıklar.

Sorunuz olursa bilgim dahilinde yanıtlayabilirim.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
slash

Merhaba , en iyisi yetkili servistir ama ben biraz şansızım sanırım.  Her servisi bir tutmak istemiyorum ama ben kendi aracımı isim vermek istemediğim mazda yetkili servise gönderdim. sol arka kapı ve sol arka çamurlukta sadece ufak bir sürtme hasarı vardı. aracı teslim aldığımda ise ön kaput ve arka bagaj kapağı çizilmişti, 150 km olan yakıt menzilim 6 kmye düşmüştü ve sağ arka kapıda harelenme vardı. koltuk leş gibiydi.  aman aman bir işçilikte yapmamışlardı.  keşke auto king'e verseymişim dedim.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
hagakure

Kesinlikle yetkili servise götürün.

Özel servisler de sigorta eksperi her zaman pazarlık edip aracı minimum maliyete onarmaya çalışır ki fiyat düştükçe yapılan işçiliğin değeri de düşebilir.

Yetkili servis dışında yapılan onarımlar da yan sanayi parça kullanılması oldukça sık rastlanır ki orjinal parça ile yan sanayi parça kesinlikle bir değildir..

Size çarpan şahsın verdiği 300 Tl yi iyi ki kabul etmemişsiniz ,yanlış hatırlamıyorsam sadece tamponun ( yan sanayi ) fiyatı 400 civarı birşeydi..

Geçmiş olsun ,umarım aracınız en kısa zamanda düzgün bir şekilde onarılır..

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
dincer3283

böyle bir durumda yetkili servis. nasılsa para cebinizden çıkmıcak.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
yeppaandela

kesinlikle yetkili servis renk tutmadı yok orjinal parça kullanılmadı derdi olmaz kafanız rahat olur

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...