Jump to content
kubilay

2010 Mazda 6 Torpido İçinde Yalıtım Malzemesi Var mı ?

Tavsiye Edilen Mesajlar

kubilay

Aracımı detaylı olarak temizlettim. Torpida gözünün tabanında bulunan ses yalıtım malzemesinin olmadığını farkettim. Bu malzeme hatırladığım kadarıyla ince kauçuktan yapılma ve pütürlü bir malzeme idi. Temizlik yapanlar torpido içerisinde böyle bir parçanın hiç olmadını torpido tabanının çıplak plastik olduğunu beyan ettiler.  Servis çalışanlarına durumu anlattığımda böyle bir parçayı hiçbir araçta görmediklerini  söylediler. 2010 model mazda 6 dinamik + araç sahibi olan arkadaşlar veya bu konuda bilgisi olanlar, torpido gözünün tabanında böyle bir malzeme var mı bilgi verirseniz memnun olurum. Ben olduğunu hatırlıyorum, onlar ise olmadığını söylüyorlar. Lütfen yardım ediniz.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
kubilay

Emin değilim, o yüzden yardım istiyorum arkadaşlar. Ancak sanki varmış gibi geliyor bana. Görmüş gibiyim ama emin değilim.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Srkn

torpidoda çıkmaz o tarz birşey ama benim el freninin yanındaki gözün dibinde var,ama torpidoda kesin çıkmaz.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...