Jump to content

1990 Model Mazda 626 Parçalarını Nereden Bulabilirim?

shifisitert

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar 90 model Mazda 626 sahibiyim.

Ön süspansiyon ve yayları değiştireceğim. Orjinali halen var dedi ANKARA daki parçacım. KYB Süspansiyonların tanesine 175 TL, orjinal yaylara da 80 TL fiyat verdi.

Ben geçen yıl bir internet sitesinde KYB markalı süspansiyonların tanesini 125'ten görmüştüm fakat su an bulamıyorum. Acaba daha uygun fiyatlı bulabileceğim bir site veya güvenilir parçacı var mıdır sizin bildiğiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ön süspansiyon ve yayları değiştireceğim. Orjinali halen var dedi ANKARA daki parçacım. KYB Süspansiyonların tanesine 175 TL, orjinal yaylara da 80 TL fiyat verdi.

Ben geçen yıl bir internet sitesinde KYB markalı süspansiyonların tanesini 125'ten görmüştüm fakat su an bulamıyorum. Acaba daha uygun fiyatlı bulabileceğim bir site veya güvenilir parçacı var mıdır sizin bildiğiniz?

Evet geçen yıl Samsun'dan bir üyemiz 125 Tl'ye almıştı ama bu sene o fiyatları bulmak mümkün değildir... Yine de araştır derim...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Buraya bir bakın olmazsa ben buradan ön takım için alt tabla salıncak aldım yarın ulaşıcak elime yeni kurmuşlar siteyi sanırım ilgili ler arayıp direk de muhatap olabiliyorsunuz.

http://www.japonparcatreni.com/page.php?page=2&act=kategoriGoster&catID=270&markaID=spkomut_HEPSI&name=626-1988-1991&orderBy=&op=

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...