Jump to content
Burak

13. Nobel Ödüllerinde Mazda Sponsorluğu

Tavsiye Edilen Mesajlar

Burak

news-header-with-logo04.png

21-23 Ekim 2013 tarihleri arasında düzenlenecek ve 2500 kişinin katılacağı 13. Nobel Barış Ödülü Sahipleri Dünya Zirvesi’nin otomotiv alanında yeni özel Lider Partneri olacak. 2013’ten itibaren, zirveye Mazda sponsorluk yapacak ve Yeni Mazda6 ile Mazda CX-5 modellerini, Polonya’nı başkenti Varşova’da düzenlenen 13. Yıllık Zirvede resmi ulaşım aracı olarak sunacak. Mazda aynı zamanda, 2013 Gençlik Zirvesi programı dahilinde Lech Walesa Enstitüsü Sivil Akademisi’nde bu yıl düzenlenecek olan umut vadeden geleceğin liderleri için bir oturuma önderlik edecek. Her yıl düzenlenen bu etkinlik, “Örneklerle Yol Gösterme” konsepti altında genç insanları bir araya getiriyor. Sivil Akademi, yarının liderlerine bağlantı oluşturma ve öğrenme fırsatları sunuyor.

Nobel Barış Ödülü Sahibi ve Polonya’nın Eski Cumhurbaşkanı Lech Walesa bu konuya ilişkin olarak şunları dile getirdi: “Bu zirve, farklı geçmişlere ve dinlere sahip olan ve daha iyiye ulaşmak için alışılmışa meydan okuma tutkusunu paylaşan önder insanları bir araya getiriyor. Bu alışılmışa meydan okuma tutkusunu Mazda’da da gördüğümüz için Mazda’yı yeni partnerimiz olarak seçtik.”

Nobel Barış Ödülü Sahipleri Dünya Zirvesinin Daimi Sekretaryası Başkanı Ekaterina Zagladina, bu yeni partnerlik konusundan oldukça memnun: “Sosyal sorumluluğu ve evrensel insani düşünceleri desteklemeye yardımcı olan, politik fikirlerden, inançlardan ve kültürel geçmişten bağımsız olan ve herkes için dünyayı daha barışçıl bir yer haline getirmeye çalışan bu partnerliği coşkuyla karşılıyoruz.”

Mazda Motor Europe Başkanı ve CEO’su Jeff Guyton konu hakkında şunları söyledi: “Mazda’nın hem geçmişi hem de bugünü, daha iyi sonuçlar elde etmek için alışılmışa meydan okuma erdeminin örnekleri ile dolu. Bunun sonucu olarak, dünyanın dört bir yanında bu değeri bizimle paylaşan herkese çok yakınlık duyuyoruz. Zirvenin kendisi hiçbir siyasi amaca yönelik değil; daha çok mücadeleci ruhun ve ortak daha iyi bir dünya yaratma arzusunun kutlanmasıdır. Bu nedenle, Mazda Motor Europe bu önemli etkinliği desteklemekten dolayı gurur duyuyor.”

Nobel Barış Ödülü Sahipleri Dünya Zirvesi Nobel Barış Ödülü Sahiplerini, dünyayı daha barışçıl bir yer haline getirmek için çaba gösteren liderleri ve kurumları her yıl bir araya getiriyor. Bu kamuoyunca iyi bilinen etkinlik, 2006 yılında kurulan bir sivil toplum kuruluşu olan Nobel Barış Ödülü Sahipleri Daimi Sekretaryası tarafından düzenlenmektedir. İlk zirve 1999 yılında düzenlenmiştir. Bir ilk olarak, Lech Walesa Enstitüsü’nün Sivil Akademisi de bu yıl zirveyle aynı anda düzenlenecek. Genç profesyoneller yaz okulu, enstitü tarafından ilk defa 2010 yılında düzenlendi

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir

Bu arada iki videoyu da Türkçe altyazısı ile izleyebilirsiniz. Video oynarken CC ikonuna tıklayıp, altyazıları aktif edip, altyazı olarak da Türkçe'yi seçmeniz yeterli.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
domestos

Kalite ve imajına yakışan sektöre sponsorluk yapılmış, tebrikler...

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
emregc

Bu fikirleri Jeff üretmiş olabilir, ancak daha fazla incelmezler umarım yoksa resimdeki gibi ipin ucu kaçabilir...

post-5674-141695295928_thumb.jpg

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
İlhan

Nobel Barış Ödülü Zirvesinde Son Gün.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
emregc

Temel İçgüdü filmine mi vermişler yani Nobel'i ?.... CX-5 in alamadığına üzüldüm :)

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...