Jump to content

Bu test için yorumlarınızı alabilir miyim?

erolkan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bunun hakkında bu forumda da DH da da sayfalarca yazdım. Ama hangi başlıklarda olduğunu söylemeyeceğim. Ara dur bakalım, Erol...

Arkadaşlar İnternette dolaşırken bu vıdeoya takıldım..

Burda amacım bi markayı övmek veya yermek değil bu sonuçların neden böyle oldugunu öğrenmek teknik açıdan...

http://youtu.be/wLkvqsQEV2Q

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi istesek de nerede olduğunu bulamayız, günde onlarca konu gelip geçiyor... :) Hafızam beni yamultmuyorsa; Emre paylaşmıştı bu videoyu...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim anladığım kadarıyla, Subaru'ya kadar diğer araçlarda debriyaj kullanılmıyor. Tcs devreye giriyor fakat çıkamıyorlar. Fakat Subaru'da kullanıcı debrijla bas-çek yapıp tcs ye destek sağlıyor ve araç çıkıyor. Eğer araç otomatikse bu işlemi fren gaz yaparak yapıyor. Kimsenin hakkına girmek istemiyorum ama bu video ''fake''  veya gayri resmi reklam videosu.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kimsenin günah işleme özgürlüğüne müdahale etmediğimiz gibi inanç özgürlüğünede müdahale etmeden şunu söyleyebiliriz ki bu video Subaru sahiplerini yahut onu almaya düşünenleri Subarunun AWD sisteminin diğer markalarınkinden üstün olduğuna inandırmak için  kurgulanmış bir kısa bir yapım diyebiliriz...

Sonuç olarak ben bu yapımı heyecan verici buluyorum ve 2014 Istanbul International Kısa Film festivalinde Subaru severler tarafından oy toplayıp derece alabileceğini düşünüyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fakat Subaru'da kullanıcı debrijla bas-çek yapıp tcs ye destek sağlıyor ve araç çıkıyor. Eğer araç otomatikse bu işlemi fren gaz yaparak yapıyor.

sistemin adı "Xmode" o dediğiniz işlemi araç kendi yapıyor olarak biliyorum  :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sistemin adı "Xmode" o dediğiniz işlemi araç kendi yapıyor olarak biliyorum  :)

O zaman gerçekten takdir ederim bu teknolojiyi. Ben kullanmadım ama bir arkadaşımda vardı Subaru. Gerçekten beğenirdim aracı ama final: Mazda is the uniq.  :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...