Jump to content

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

beta91

Satılık Mazda 323 1.6 GLX 1997 Model

Tavsiye Edilen Mesajlar

beta91    0
beta91

Merhaba arkadaşlar.....

Hiç aklımda olmayan borç verdiğim bi arkadaş bana ödemesini yapınca bende model yükseltmeye karar verdim.Para veren altın bulsun ;))para durursa yenir gider ;))

Sitedede resimleri olan ve sahibinden ilan linkini veriyorum.Ayrıca takas etmek isteyen olursa 2000-2001-2002 323 ve mazda türevleri ile olabilir....12000-13000-14000 aralığında

sahibinden linkim...http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-mazda-323-glx-1-6-1997-model-satiyorum-157418347/detay/

Araba zati herzaman adem ustada bakım yapılmıştır.

hepinize hayırlı forumlar......

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ezmocesteri    4
ezmocesteri

hayırlısı olsun hakkında

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
heci-baba    4
heci-baba

Hayırlısı olsun yalnız araç 97 model değil ruhsatta yazana bakmayın bu kasalar 89-94 arası üretildi.

o dediğin avrupa için türkiyede 97 ye kadar satıldı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
domestos    0
domestos

Bende satıldı demedim üretildi dedim farkındaysan. Turkiyede'ki distribütör elindekileri 97 ye kadar sattı. 97 deki sıfır diye satılan araçların en yenisi 94 üretimiydi.

Distribütör teee o zamandan işini biliyormuş desenize... İşleri batasıcalar... :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.