Jump to content

Skyactiv Mazda2 Sedan

Mehmet Özdemir
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Güncel kasanın da sedanı vardı ama Türkiye'ye gelmedi biliyorsunuz. Gelecek yıl yollarda göreceğimiz Skyactiv Mazda2'nin hatchback fotoğraflarını görmüştük. Mazda, yeni Mazda2 için de sedan üretimi yapıyor.

Her ne kadar segmentinde, sedan pek tercih edilmese de güzel bir alternatif oluşturabilir. Aşağıda kamuflajlı fotoğraflarını görebilirsiniz.

2015_Mazda_2_Sedan_03.jpg

2015_Mazda_2_Sedan_02.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Dışına bişey diyemem ama içi fiyaskoydu yeni nesil mazda 2'nin.

İçini ben konsept olarak gördüm eğer o görüntülerden bahsediyorsan çok değişir daha :) yada bahsettiğin fotodan var mı ..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçen paylaşmışlardı ya zaten HB nin içini, oradan gördüm ve de beğenmedim, sedanın da aynı olacağını düşünmekteyim, bence bişey değiştirmezler. Yorumum bahsi geçen fotolar içindi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçen paylaşmışlardı ya zaten HB nin içini, oradan gördüm ve de beğenmedim, sedanın da aynı olacağını düşünmekteyim, bence bişey değiştirmezler. Yorumum bahsi geçen fotolar içindi.

Oradaki resimlere baktım az önce konsept aracın fotoğrafları tahmin ettiğinden çok daha farklı bir araç gelebilir, yani o daha çok değişir. Mazda Takeri de böyleydi. Fakat Mazda 6 da gördüğümüz gibi hepsini birebir yapmıyorlar fakat esinleniyorlar..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Umarım öyle olur, sonuçta şehir içi kullanıcılarının vede bayanların tercihi olabilecek bir araç, yakıt açısından da ekonomik bir araç zaten,  bakalım nasıl olacak.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Neden gelmiyor peki, Mazda japonyanın tercihimi yoksa, Mazda Türkiyenin alakasız kalışımıdır, yani Türkiye talep etse getirtemezmi. ???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda Türkiye Mazda Avrupa'nın bir parçası ( Belçika'nın bir şubesi olarak geçer dikkat ederseniz ) Çok ekstrem bir durum olmadığı sürece ( 3-4 sene önce Rusya'nın elinde kalan CX-9 ve Mazda2 leri tüketmek için buraya gelmesi gibi ) Mazda Avrupa'ya gelmeyen bir modelin Türkiye'ye gelmesi çok uzak ihtimal.

Bu ve benzeri bir durum yani kendine özel model getirtme ancak Rusya gibi çok sağlam satış rakamlarına ulaşabilirse elde edilebilecek bir ayrıcalık.

Tabii Mazda Japonya'nın kararı birden değişir de getirtmeye karar verirse bilemem :) Bir saksı felan düşmesi işi hızlandırabilir :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

mazda 3 ün bir yaş küçüğü bu ya, ama dizel motor seeçeneğini düşününce Türkiye ye gelmemesi büyük kayıp.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

VW Polo, Skoda Rapid (Polo Sedan), Kia Rio , C-ellyse tarzı bir araç sanırım.. Dizel olması çok iyiymiş bu segmentte kaliteyi artırırdı.. Ama ne yazıkki Burak abininde dediği gibi olacak sonuç... Avrupa pazarına çok sayıda gelmezse bize de gelmez..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...