Jump to content
Burak

Mazda Türkiye Bir Üyemizi Barselona'daki Mazda MX-5 Lansmanında Misafir Ediyor

Tavsiye Edilen Mesajlar

Burak

Sanırım bir modelin hayranı için en özel anlardan birisi onun yeni jenerasyonunu ilk görenlerden olabilmektir. 6 Eylül'de bir üyemizin Mazda Türkiye'nin davetlisi olarak Mazda MX-5 lansmanında bu şansa sahip olacağını bildirmekten mutluluk duyuyoruz.

25thanniversarylogohiro.jpg

Bu sene 25. yılını kutlayan Mazda MX-5 bunu 4. jenerasyon aracını tanıtarak taçlandırıyor. 3 Eylül'de Japonya - Amerika  ve Barselona'da aynı anda yapılacak etkinlik ile dünyaya tanıtılacak olan Yeni Mazda MX-5, 6 Eylül'deki bir başka etkinlikte özel bir davetli grubuna “Long live the Roadster” sloganı altında gösterilecek. 6 Eylül'deki bu etkinliğe MazdaClubTR'den bir üyemizin de katılabileceği dün Mazda Türkiye Genel Müdürü Nurkan Bey tarafından bildirilince bu ismin kim olabileceği konusunda hiç tereddüt yaşamadığımızı söyleyebilirim.

Sitemizi uzun zamandır takip eden arkadaşlarımızın üzerinde ittifak ile kabul edeceği, 2007'den beri bilgilerini bizimle "godless commie" lakabı ile paylaşan Hakan Girginer abimizdi aklıma gelen.

Otomotivde çok ciddi bir bilgi birikimine sahip olan Hakan Abi, özel olarak ilgilendiği ve sahip olduğu 2. Nesil Mazda MX-5 ile de çok çeşitli projelere imza attı, bu projeler ve diğer bir çok konudaki bilgilerini de zaman içerisinde  bizlerle defalarca paylaştı.

Bilgilerinden fazlasıyla istifade ettiğimiz Hakan Abi'nin bu etkinlikteki izlenimlerini de sabırsızlıkla bekliyor, Barselona'da iyi zaman geçirmesini diliyor, Mazda Türkiye'ye ve özellikle Nurkan Bey'e MazdaClubTR'ye gösterdiği bu ilgi için de ayrıca teşekkür ediyoruz.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
emregc

Hakan Abimiz, skyactiv MX-5 i  merak ederse Barselonada söker sonra tekrar toplar, olmadı içine su enjeksiyonuda katar...

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Mazda_Ozan

Nurkan beye teşekkürler..

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...