Jump to content
emregc

Suzuki Vitara 2015

Tavsiye Edilen Mesajlar

emregc

Suzuki Ekim ayında Paris Motor Show’ da tanıtacağı 2015 Vitara’ yı duyurdu. Tasarımı biraz tanıdık gelebilir çünkü 2015 Vitara Geçen yılki Frankfurt Motor Show’ da Suzuki tarafından tanıtılan iV-4 konseptinin üretim versiyonu. Japon marka ‘’Vitara’’ ismini geri getirmek için bir karar verdi. Önden çekişli modeli standart olacak ama daha fazla para verebilen müşteriler için SX4 S-Cross’ dan alınma ALLGRIP çekiş sistemi özelliği ile satın alınabilir.

Önümüzdeki bahar ayında Birleşik Krallık’ ta satışı planlanan Vitara sayısız renk ve döşeme seçenekleri ile kişiselleştirme konusunda çok cömert. Tüm ayrıntılar 2014 Paris Motor Show’ da ilk basın gününde açıklanacak.

Alıntı: otopark.com

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
emregc

Suzuki,  Grand Vitara adından artık vaz geçmiş görünüyor .  2015 Vitara , IV-4 konsepti baz alınarak üretildi ve selefine nazaran daha şehirli özelliklere sahip. Bakalım bu sınıfda lider olan CX-5 e rakip olabilecek mi ...

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
İlhan

Emre çok ama çok yaşa. Yahu dün aynı başlıklı konuyu açtım. Mesajımı yazdım, bir iki haberi senin gibi alıntıladım. Fotoğrafları hızlı resim ile getirdim filan derken. Araya iş güç, telefon girdi. O esna bir sürü pencere açık kalmış bilgisayarımda. Ben yoğunluktan tutup, forumda ki yeni konu penceremi kapatmayayım mı !!  :kafa: Mesajın içinde senin ismini de anmıştım, Emre'cim senin için diye..Tabi bu durum başıma gelince, bütün enerjim bitip, şevkim kırılmıştı..

Açmış olduğun bu konu iyi oldu vallahi.

Bu model Paris otomobil fuarında gün yüzüne çıkacakmış. Motor seçenekleri ile ilgili bilgiye ulaşamamıştım ama. Bilmiyorum SX-4 Cross modelinde ki motor seçenekleri acaba, bu modelde sunulur mu ?

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
emregc

Bu araç Macaristan fabrikasında üretileceği için Avrupa beklentilerine uygun küçük motorlu versiyonları olacağını düşünüyorum, yani bir 1.6  120 hp dizeli olabilir muhtemelen...

Ayrıca fiyat ve kalite anlamında Japon SUV larından daha düşük olacağını öngörebiliriz :)

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
İlhan

Suzuki Vitara Paris Motor Show Fuar'ından Kareler.

Suzuki Vitara paris otomobil fuar'ında tanıtıldı. Önümüzdeki yıl bahar ayında satışa sunulacak model Nissan Juke ve Opel Mokka gibi modellerin yer aldığı segmenti hedefliyor. 1.6 litrelik motor seçeneği olacak olan modelde ALLGRIP sisteme de yer verilecek.

Kaynak: Alper GÜLER

5RL04L.jpg

02lX8B.jpg

4R1ADG.jpg

JEq9XQ.jpg

OdVbkD.jpg

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
EfeAksoy

Emre abi senin kasa bundan daha iyi bence.

Arkası ne öyle ya bunun, çirkinlikte Ssang Yong ile yarışır...

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...