Jump to content

Gösterge Yağ Lambası

Ilgaz-p
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bu genelde olan birşey değilmidir ? Yağlanma tamamlandıktan sonra söner diye biliyorum. Benim şu an ve daha önceki tüm araçlarımda benzer bir durum vardı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sönüyosa problem yok demektir :D

Aküyü açıp marş basmadığında biraz beklersen söner, hemen marş basarsan doğal olarak yağ lambası sönmeden motor çalıştığı için yağ lambası da motor çalıştıktan sonra söner... Belki eskiden daha yavaş çalıştırıyodun motoru...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Sönüyosa problem yok demektir :D

Aküyü açıp marş basmadığında biraz beklersen söner, hemen marş basarsan doğal olarak yağ lambası sönmeden motor çalıştığı için yağ lambası da motor çalıştıktan sonra söner... Belki eskiden daha yavaş çalıştırıyodun motoru...

katılıyorum beklemeden marsa basarsan dier ısıklarda gec sönüyor biraz bekle eger halen gec sönüyorsa  o zaman bi göster derim
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet beklemeden basınca 1-2 sn sonra sönüyor

bekleyipte basınca calıstırdığım zaman hemen sönüyor

yardımlarınız için tesekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Zaten normalde hemen marşa basmak sakıncalı.Talimatlarda önce bütün lambaların sönmesini bekleyin diyor yani önce bilgisayar bütün ayarlarını yapıyormuş bu 2-3 saniye içinde.Ben genelde buna dikkat ediyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fiatın yeni modellerinde <Ör:(Grande Punto)> immobilizer ışığı sonmeden 3 kez marşa basarsan araç kitleniyormuş.Ancak servis çağırıp çalıştırabiliyormuşsunuz. :o

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
 Paylaş

• Yeni Oluştur...