Jump to content
Mehmet Özdemir

Makyajlı Honda Civic

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mehmet Özdemir

Honda%2BCivic%2B1.jpg

Honda%2BCivic%2B2.jpg

2014 Paris otomobil fuarında makyajlı yüzünü gösteren otomobiller arasına Honda Civic de eklendi. araca yeni bir donanım seviyesi ekleyen üretici performans geliştirmesi yapmamış.

LED gündüz aydınlatmasına sahip olan yeni farlar ve Sport donanım seçeneğiyle birlikte sunulan sportif görünümlü ön tampon dikkat çekerken 17 inç çaplı ve siyah renkli jantlar, LED stoplar, deflektörler ve farklı bir arka tampon dikkat çeken yenilikler arasında.

Honda%2BCivic%2B3.jpg

İç mekanda daha az değişim olan otomobilde yeni döşeme seçenekleri, metalik siyah süslemeler, kromajlı kapı kolları ve Android yüklü eğlence sistemi bulunuyor.

Avrupa pazarında ilk etapta iki motor seçeneğiyle satılacak olan otomobilin 120 beygir güç üretebilen 1.6 litre hacimli turbo Diesel ünitesi, 1.8 litre hacimli, 140 beygir güç üretebilen benzinli motoruna eşlik edecek.

Kaynak: Agamemnon

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir

Android ekran dışında pek bir artısı yok gibi iç mekanın. Hele o ekranın altındaki klima kontrol bölümü gerçekten hiç olmamış.

Bu arada yakın bir zamanda 1 litre, 1.5 litre ve 2 litrelik turbo beslemeli motorlar da gelecekmiş Türkiye'ye.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
blackcone

Uzaktan kumandalı araba gibi geldi banada. Ralli arabası gibi abartılmış, insanlar tarafından itici karşılanacak bir araç gibi.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
emregc

Benim telli arabam vardı mavi , aynı ona benziyor...

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...