Jump to content
ali gb

Arkadan gelen gizemli bir ses...

Tavsiye Edilen Mesajlar

ali gb

Evet, ustamada göstermeden önce başına gelen varsa bi sorayım dedim.

Geri vitese taktım park edecektim, arka taraftan garip bir ses geldi, ne ola ki?

Ama aradan 3 gün geçti o ses yok.

- Egzoz patladı desek, şimdi niye yok

- Açık hava filtresi desek, açık hava filtresi kaputun içinde olur :) arkada olmaz.

Evet görüşlerinizi alalım...

videoyu paylaşmayı unutmuşum : 

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
tawsiye

O sese Yorum yok en azından aracın motoruna kedi girmemiş araç çalıştırdıktan sonra hemen hemen 15 saniye sonra direksiyon bolgesinden kedi miyavlaması ala ala araç stop ettim kaputu açtım akünün üstünden bir kedi yavrusu yoğun yağmurların olduğu sabahında böyle bir durum başıma geldi soğuk havalarda 1-2 saniyeliğine aracın başına gelmeden aracın alarmı devreye alıyorum.

3 ayda besledik o kediyi apartman sakinleri olarak sonra nemi oldu aracın birisi  çarpmış rahmetliye seninkisi kedi olamıyacağına göre geçtiyse sorun yoktur. Herneyse düşmüş yada yerine oturmuştur.

Bazı hava şartlarında sığınacak yer arayan sokak hayvanları kanalizasyon hayvanları araçımızın çeşitli yerlerine girebilirler ses yaparak en azından hamle yapmasını bulunduğu yerden çıkmasını sağlayabilirsiniz bir canlının hayatı kurtarabilirsiniz en azından ben bu alışkanlığı edindim.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
ali gb

evet bende genelde bakıyorum kedi felan var mı diye, bizim mahallede de var kediler. mutlaka bakmak gerek. yazık, sonuçta masum hayvanlar.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...