Jump to content
Guest Ktaskan

2016 Mercedes-Maybach S-Class Dünya Lansmanı Yapıldı

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest KTASKAN

Mercedes-Benz, Los Angeles Fuarı'nda 2016 Mercedes-Maybach S-Class'ın dünyaya tanıttı.

m8YO7R.jpg

VyqoXn.jpg

Daimler ‘’Maybach’’ ismini S-Class ile yaşama döndürüyor.

S-Class 200mm büyüyerek 5433mm’ye ulaştı. Otomobilin dışında hemen göze çarpan detay ızgarada olan ‘’Maybach’’ yazsının artık içeride derilerde ve aracın C sütununda arma olarak kullanılması. Beklendiği gibi, değişikliklerin çoğu arkadaki yolcuların rahatlığı üzerine yapılmış. Arka diz mesafesi ve ayak mesafesi değişmeden elektirikli koltukları ayrı ayrı ayarlayabilmek mümkün. Mercedes-Maybach S-Class özel ses yalıtımı malzemeleri kullanarak ‘’dünyadaki en sessiz araba’’ olmayı vaat ediyor.

G186o2.jpg

m8YO1R.jpg

İlk önce S600 variant satışa sunulacak. 6.0 litre V12 motoru ile 530 Hp güç ve 830 Nm tork üretiyor. Ardından S500 4.7 litre V8 bi-turbo motoru ile 455 Hp güç ve 700 Nm tork üreten model ve son olarak S400 3.0 litre V6 motoru ile 333 Hp ve 480 Nm tork üreten model 4MATIC sistem ile alınabiliyor olacak.

rdlWZ7.jpg

lzaJvJ.jpg

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir

Kime satıyorlar arkadaş bu otomobilleri. Bizim RTE'nin yeni Merso bile bunun küçüğü :)

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
GökayT

Yetkililer şimdi bunu görünce hatta çok daha önceden hemen siparişi vermişlerdir, seneye kadar ancak teslim olur zaten, 2015'in temmuzu veya ağustosun'da kesin görürüz bu arabayı haber bültenlerinde. :tey:

Ak sarayın önüne bir de kara Maybach çekerler takım tamamlanır :D :D :D

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
NoooFearrrr

          Fiyat ne kadar, eminim  500 binden aşağı değildir.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
GökayT

2009'du galiba bir yüksek korumalı zırhı olan BMW 760 Lİ'nin faturasını Uğur Dündar haber yapmıştı, iki buçuk milyonluk makam arabası diye , o zamanın parası 2 milyon 450 bin TL gibi bir rakamdı. O araba en fazla 2 ay falan gözüktü sonra kayboldu onun yerine yeniden mercedes alındı.

Şimdinin rakamlarıyla bu Maybach zırhlı hali ile 3-4 Milyon TL civarıdır .

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×