Jump to content
CaRaBeeN

Ağaç özsuyu, balı, reçine

Tavsiye Edilen Mesajlar

CaRaBeeN

3-4 haftadır arabayı yıkamıyorum ne hale gelmiş ya..sen 15 ay gözün gibi bak 1 ay ihmal et başa gelenlere bak..Ağaçlardan reçineler gelmiş pütür pütür boyanın üstü..Bu yetmezmiş gibi kaputta 2-3 noktada ciddi şekilde damla halinde ağaç balı dediğimiz özsuyundan var..beton gibi hayatta çıkmıyor..

Ziebart zamanı yaklaşıyor galiba..Kendim wax`lıyım dedim yıkadıktan sonra daha beter oldu..O pütür pütür reçinelerin üzerinde kaldı waxlar..tekrar yıkamak zorunda kaldım..Kesin halka halka çizik bıraktım arabada..  >:(

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Burak

İlkbahar da benim de başıma gelmişti. 2-3 gün kavak ağacının altında kalınca oldu. Mecburen SONAX a götürüp çıkartmıştım. Çıkartabildin mi bari reçineleri Murat ?

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Guest axela

reçine olayı benimde başıma geldi çıkarmak için o kadar uğraştım boyayı rezil etmiştim sonra sonax a gittim orda da reçine çıkarma için 50 ytl istiyorlardı shop un içerisine girdim bakınırken sonax ın reçine çıkarıcı spreyini gördüm 15 ytl ondan aldım reçinelerin üzerine sıktığın anda en fazla 5 sn lik ömürleri oluyor müthiş bir şey bütün reçineleri o şekilde çıkarmıştım  reçineleri önceden temizlemeye çalışırken kalan bölgesel izleride servise götürüp pasta cila ile çıkarttım pırıl pırıl oldu tavsiye ederim O0

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Guest uyumsuzelement

Alalım şu spreyden bakalım. :)

aracın üstüne damdan lastik düşmesini engelleyen spreyler cıkmış Piran abiii :D :D

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde PaylaşBilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...