Jump to content
allora_38

Şu Buji Kablosu Sorununu Bi Şekilde Halledelim!

Tavsiye Edilen Mesajlar

allora_38

arkadaşlar aşşa yukarı hepimizin araçlarında seıwa marka buji kablosu takılı ve hiçbirimiz memnun degiliz.arada bir iyisi cıksada %80 hatalı bir marka ve cok kısa sure dayanabiliyor.aramızdan netten araştırma yapıp ngk bujı kablosu ayarlayabilecek olan bir arkadasımız cıkarsa ve yardım ederse çok iyi olur.seıwa dısında baska bir fikri olan varsada söleyebilir bu durumda?????

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
oguzhan89

arkadaşlar aşşa yukarı hepimizin araçlarında seıwa marka buji kablosu takılı ve hiçbirimiz memnun degiliz.arada bir iyisi cıksada %80 hatalı bir marka ve cok kısa sure dayanabiliyor.aramızdan netten araştırma yapıp ngk bujı kablosu ayarlayabilecek olan bir arkadasımız cıkarsa ve yardım ederse çok iyi olur.seıwa dısında baska bir fikri olan varsada söleyebilir bu durumda? ????

Worg marka buldum netden acaba deneyen var mı bende seiwa dan memnun değilim yakında bobin değişimi yapıcam daha iyi iletkenli kablo lazım 

link: http://www.bujikablolari.com/urunler/mazda-626-2-0-87-90-buji-kablosu-takimi/355/

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
NoooFearrrr

NGK önerebilirim , aslınde en iyisi orjinal kablolar.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Burak

Aradığınız parçanın numarası BP0518150 değil mi ?

 

Aşağıdaki linkte bu numara ile arayınca bu parça olduğu çıkıyor, bunu da internette aratınca orijinalinin NGK olduğunu görüyorum.

 

http://mazdaepc.com/parts/search/

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Lupara

Ben servisten orjinal buji kablosu aldım. Motor sıcakken bazen araba kalkışta silkeliyor.Hem benzinde hem lpg de yapıyor.Daha önce yoktu.

Sebep başka bişey de olabilir ama ben şimdilik suçu kabloya bağlıyorum. 

 

Ekleme:

Bugün eski yan sanayi kabloları taktım. Kalkıştaki silkeleme geçti. Ya bizim orjinal kablolar bozuk yada başka bir durum var.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
NoooFearrrr

     Yeni  Aldığın orjinal kabloları test ettir, bekli hatalıdır veya bozuktur, durumu servise de bildir, varsa ellerinde ,başka bir takım takıp dene bakalım sonuç ne olacak.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
kaangormek

ngk iyidir. seıwa nın taklidi olduğu için piyasada hem ucuz hem de dandik çıkıyor maalesef. bir arkadaşım yukarıda doduco dan bahsetmiş oda güzel kaliteli bir üründür. worg yerli bir ürün ve fena değil. yerinizde olsam yerli imalat yapan bir kablocu bulup 10 mm silikon buji kablosu rica ederim. ben tayvan malı taktım kendi aracıma bayağıdır sıkıntı yok. araçlar lpg li olduğu için bobin ve buji kablo sıkıntımız bitmeyecek :)

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×