Jump to content
Mehmet Özdemir

Mazda Rebels.. Alışılmışa Meydan Okuyanlar Yarışması

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mehmet Özdemir

mazdarebels.jpg

 

Mazda, Alışılmışa Meydan Okuyan, daha önce hiç kimsenin yapamadığını yaptığını  düşünenlerin yaratıcı hikayelerini ödüllendiriyor.

 

Mazda’nın  “Bir Sebebi Olan Meydan Okuyucular – Mazda Topluluğu” isimli alışılmışa meydan okuyan değerler ve deneyimlerin paylaşıldığı interaktif bir topluluk platformu olan  www.mazdarebels.com üzerinden yürütülen yarışma, 20 Ocak 2015’e kadar devam edecek.

 

Alışılmışa Meydan Okuyanlar yarışmasına katılabilmek için www.mazdarebels.com sayfasından kayıt olduktan sonra katılımcıların e-posta adreslerine gelen sorulara cevap vermeleri gerekiyor. Mazda Türkiye, alışılmışa meydan okuyan hikayelerden jüri değerlendirmesi sonucunda en yaratıcı bulunan 2 tanesi için film hazırlayarak yaratıcı fikirlerin daha fazla kişiye ulaşmasına destek olacak.

 

Mazda her zaman alışılmış düşünceye meydan okuyan bir firmadır ve diğer alanlarda da aynı şeyi yapan herkese büyük saygı duymaktayız. Mazda’nın daha iyi şeyler yapmak için geleneksel düşünceyi yıkma anlayışını yansıtan platformda ele alınan hikayelerden biri Rjukan isimli küçük bir kasabaya adeta ışık tutan Norveçli sanatçı Martin Andersen ile ilgili. Norveç’in iç kesimlerinde bir vadide yer alan Rjukan kasabası Eylül ve Nisan ayları arasında hiç doğrudan güneş ışığı almamaktadır. Andersen, kasabanın üstünde yer alan dağlarda konumlanan kocaman aynalardan oluşan bir sistem kullanarak kasabanın meydanına güneş ışınlarını yansıtarak kasaba sakinlerinin hayatlarına kelimenin tam anlamıyla ışık getirdi. 

 

Mazda’nın, yarışma için ilham kaynağı olan kişilere, hikayelere ve diğer tüm detaylara  www.mazdarebels.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.Bu ileti bir makaleye dönüştürülmüştür

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×